17.04.2019 17:47

Ruszyła sprzedaż tapet dla fanów rocka. Możesz ozdobić pokój logiem Guns N' Roses, Black Sabbath czy The Who

Firma produkująca tapety na ściany poszerzyła swoją ofertę o propozycje dla fanów rocka. Zaproponowała klientom produkty z największymi gwiazdami muzyki. 

Tapeta Black Sabbath
foto: rockroll.co.uk

Ze swoimi ulubionymi zespołami możemy nosić koszulki, bluzy, buty, naszyjniki, a nawet bieliznę. W ofertach kapel pojawiają się coraz to bardziej zadziwiające gadżety. Motorhead zainwestował w wibratory dla najwierniejszych fanek, a Slayer zaproponował między innymi sygnowany rower. Coraz popularniejsze są także alkohole oznaczane logiem zespołów muzycznych. Za granicą rekordy popularności bije Trooper, piwo stworzone przez Iron Maiden. W Polsce piwa dorobił się już między innymi Behemoth, Tester Gier oraz Nocny Kochanek. Tym razem przyszedł czas na gadżet, który może przydać się przy remoncie domu. 

WWE
WWE
Przeczytaj także Wrestlerzy sprzedają koszulki stylizowane na Black Sabbath, Toola i AC/DC

Guns N' Roses, Black Sabbath, The Who i inni na tapetach

Firma z siedzibą w Londynie zajmująca się sprzedażą tapet rozszerzyła swoją ofertę o propozycje dla fanów rocka. Słuchacze cięższych brzmień dzięki pomysłowości sklepu mogą zaopatrzyć się w rolki tapet z ulubionymi kapelami takimi jak Black Sabbath, Guns N' Roses, The Rolling Stones, The Who i wielu innych.

tapeta guns n roses

Londyńscy projektanci Rock Roll zaprezentowali kilkanaście wzorów, które pomogą fanom muzyki jeszcze bardziej wyeksponować swoją miłość do muzyki.

Co ciekawe, poza wieloletnimi klasykami takimi jak The Rollng Stones czy Sex Pistols, twórcy pomyśleli także o fanach nieco współcześniejszego brzmienia. W ofercie znajdziemy tapety z My Chemical Romans oraz Bring Me The Horizon.

tapeta bring me the horizon

Firma Rock Roll powstała w 2016 roku. Założył ją Ian i Sara Hopkins, którzy współpracują przy tworzeniu projektów tapet z artystami. Są one później drukowane na zamówienie przy pomocy wegańskiego tuszu.

tapeta rolling stones 2

Sklep oświadcza, że wykorzystuje loga i symbole artystów za ich zgodą i od lat ściśle współpracuje z muzykami i ich managementem. Każdy projekt zanim trafi do sklepu jest zatwierdzany przez artystów i posiada odpowiednie licencje.

Zobacz też: >>T-shirt Rammsteina za ponad 2,5 tysiąca złotych<<