02.11.2017 14:46

Rymcerze i amerykański zespół P.O.D. w klipie „Więcej Miłości”

Efekt współpracy polskich raperów i legendy gatunku nu metal jest już w sieci. Autorzy hitów „Alive” i „Youth of the nation” pojawili się gościnnie w utworze „Więcej miłości”.

Rymcerze i amerykański zespół P.O.D. w klipie „Więcej Miłości”
foto: kadr z wideo

Piosenka z udziałem P.O.D. promuje nadchodzący album Rymcerzy pt. „Nie zmarnuj swojego życia”, który ukaże się 17 listopada 2017 roku. Zdjęcia do klipu zrealizowano w Nowym Jorku i w Warszawie. Utwór opowiada dwie historie, które wstrząsnęły życiem raperów.

Inspiracją do tekstu była historia rapera Bęsia, którego przyjaciel popełnił samobójstwo. Sprawdźcie klip z gościnnym udziałem Sonnego Sandovala: 

Tekst refrenu śpiewanego przez Sonnego Sandovala z P.O.D. nawiązuje do opisanych przez rapera wydarzeń:

"

Kiedy tylko otrzymałem zwrotki przetłumaczone na język angielski, już wiedziałem, że refren musi mieć mocne przesłanie. "

W niesamowity sposób okazało się, że przygotowany przez wytwórnię Antidotum Records scenariusz także odzwierciedla prawdziwą historię. Gdy producenci teledysku rozpoczęli poszukiwania odtwórcy głównej roli, zgłosił się do nich m.in. Mike Jaworski. Jak opowiada DjYonas:

"

Wtedy Jawor nie znał jeszcze scenariusza. Gdy opowiedziałem mu pomysł na teledysk zaniemówił. Okazało się, że przeżył dokładnie to co nasz wymyślony bohater. "

Odtwórca głównej roli jest byłym satanistą i byłym wokalistą metalowej kapeli, który niedawno nawrócił się pod wpływem muzyki zespołu "2tm2,3". Po zmianie życia, napisał list do Darka Malejonka z podziękowaniem za pomoc w odkryciu sensu życia i Boga. 

Oprócz P.O.D. gościnnie na albumie „Nie zmarnuj swojego życia” pojawiają się jedni z najpopularniejszych raperów w Polsce: Tau oraz Zeus. Ponadto swojego głosu udzielił finalista „The Voice of Poland” Mateusz Krautwurst oraz TaLLib.

Kamil Kacperski
Tagi: P.O.D. Rock News