Sabaton opublikował zapowiedź nowego albumu w formie wideo

Joanna Chojnacka
31.12.2018 17:09
Sabaton opublikował zapowiedź nowego albumu w formie wideo Fot. kadr z wideo/Sabaton

Wokalista Joakim Broden i basista Par Sundstrom z grupy Sabaton potwierdzili, że zespół wrócił do studia i nagrał kolejny album. Opublikowali dla fanów krótką zapowiedź wideo.

Ostatni album studyjny zespołu Sabaton "The Last Stand" ukazał się w 2016 roku. Z okazji 300-lecia śmierci szwedzkiego króla, Sabaton wydał w mijającym 2018 roku specjalną edycję krążka "Carolus Rex". I chociaż obfite wydanie na pewno jest gratką dla każdego fana, każdy z nich czeka na nowy materiał grupy, który, jak się okazało, ujrzy światło dzienne już wkrótce.

Sabaton zapowiada nowy album

Basista Par Sundstrom oraz wokalista Joakim Broden z Sabaton nagrali film dla swoich fanów i opublikowali go na YouTubie. Na nagraniu muzycy złożyli słuchaczom najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku, zaprosili na trasę koncertową oraz zapowiedzieli niespodziankę, której możemy wyczekiwać w 2019 roku

Mamy dla was ekscytujące wieści. Nagrywamy nowy album. Nie - zaczynamy nagrywanie, ale w zasadzie mamy już gotowy materiał, który nagrywamy teraz.

Członkowie Sabaton nie zdradzili żadnych szczegółów na temat nowego wydawnictwa, jednak obiecali, że opowiedzą więcej o krążku już w nowym roku. Poniżej możecie obejrzeć nagranie:

Sabaton wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Grupa Sabaton zagra na Mystic Festival 2019. Koncerty odbędą się 25 i 26 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. W line-upie imprezy ogłoszono już wykonawców takich jak Slipknot, Trivium, King Diamond, Emperor czy Amon Amarth. Bilety na Mystic Festival są dostępne na stronie wydarzenia: www.mysticfestival.pl oraz na www.eventim.pl. Poza karnetami w cenach: płyta - 489 złotych, sektory - 439/539 złotych można kupić wejściówki na pojedyncze dni imprezy w cenach 269-539 złotych. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.