Sabaton opublikował zapowiedź nowego albumu w formie wideo

Joanna Chojnacka
31.12.2018 17:09
Sabaton opublikował zapowiedź nowego albumu w formie wideo Fot. kadr z wideo/Sabaton

Wokalista Joakim Broden i basista Par Sundstrom z grupy Sabaton potwierdzili, że zespół wrócił do studia i nagrał kolejny album. Opublikowali dla fanów krótką zapowiedź wideo.

Ostatni album studyjny zespołu Sabaton "The Last Stand" ukazał się w 2016 roku. Z okazji 300-lecia śmierci szwedzkiego króla, Sabaton wydał w mijającym 2018 roku specjalną edycję krążka "Carolus Rex". I chociaż obfite wydanie na pewno jest gratką dla każdego fana, każdy z nich czeka na nowy materiał grupy, który, jak się okazało, ujrzy światło dzienne już wkrótce.

Sabaton zapowiada nowy album

Basista Par Sundstrom oraz wokalista Joakim Broden z Sabaton nagrali film dla swoich fanów i opublikowali go na YouTubie. Na nagraniu muzycy złożyli słuchaczom najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku, zaprosili na trasę koncertową oraz zapowiedzieli niespodziankę, której możemy wyczekiwać w 2019 roku

Mamy dla was ekscytujące wieści. Nagrywamy nowy album. Nie - zaczynamy nagrywanie, ale w zasadzie mamy już gotowy materiał, który nagrywamy teraz.

Członkowie Sabaton nie zdradzili żadnych szczegółów na temat nowego wydawnictwa, jednak obiecali, że opowiedzą więcej o krążku już w nowym roku. Poniżej możecie obejrzeć nagranie:

Sabaton wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Grupa Sabaton zagra na Mystic Festival 2019. Koncerty odbędą się 25 i 26 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. W line-upie imprezy ogłoszono już wykonawców takich jak Slipknot, Trivium, King Diamond, Emperor czy Amon Amarth. Bilety na Mystic Festival są dostępne na stronie wydarzenia: www.mysticfestival.pl oraz na www.eventim.pl. Poza karnetami w cenach: płyta - 489 złotych, sektory - 439/539 złotych można kupić wejściówki na pojedyncze dni imprezy w cenach 269-539 złotych. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.