07.08.2017 11:41

Sabaton pokazał teaser gry World of Tanks

Muzycy zaprezentowali kulisy nagrywania teledysku na potrzeby gry firmy Wargaming. Zobaczcie, czego należy się spodziewać po współpracy grupy Sabaton z World of Tanks.

Sabaton pokazał teaser gry World of Tanks
foto: kadr z wideo

World of Tanks to pierwsza i jedyna drużynowa wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów. Jest za nią odpowiedzialna Wargaming - firma wielokrotnie nagradzana rozlicznymi nagrodami na całym świecie, zajmująca się produkcją tytułów typu Free-To-Play MMO, która jest jednym z liderów tego segmentu rynku gier komputerowych.

W czerwcu 2017 roku Wargaming ogłosiła długofalową współpracę z grupą Sabaton - dla milionów graczy połączenie historii z muzyką to ważna kwestia w odbiorze gry jako kompletnej całości. Joakim Brodén niejednokrotnie podkreślał, co inspiruje muzyków:

"

Historia to największe źródło inspiracji dla nas.Lubimy opowiadać historie, które wpłynęły na losy ludzkości. Wszyscy jesteśmy graczami World of Tanks i cieszy nas, że firma wychodzi poza ramę samej gry na wiele różnych sposobów. Cieszymy się, że możemy być tego częścią. "

Teraz możecie obejrzeć teaser zapowiadający tę współpracę, w którym pokazano nagrania finałowego wideo z muzykami oraz efektami pirotechnicznymi w roli głównej:

Fani World of Tanks oraz grupy Sabaton mogą oczekiwać wielu niespodzianek związanych ze współpracą - warto zatem regularnie sprawdzać, co się dzieje w grze.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Sabaton