12.12.2014 16:28

Sadomaso od gitarzysty Jane’s Addiction

Co robi Dave Navarro po koncercie? Jego nowy pasek najpierw pomaga mu utrzymać gitarę, a potem zmienia się w… erotyczną zabawkę.

Sadomaso od gitarzysty Jane’s Addiction
foto: stockroom.com

Dave Navarro od dawna fascynuje się fetyszami. W końcu dał się namówić firmie The Stockroom na stworzenie własnej kolekcji sadomasochistycznych przedmiotów. Zaczął od czegoś, co mu – jako muzykowi – jest najbliższe.

"

Łączy ze sobą funkcjonalność paska do gitary, przyrządu BDSM do skrępowania kogoś, zwykłego paska i obroży. Razem z firmą zaproponujemy kilka elementów, które pogodzą ze sobą to, co dla mnie ważne, zamiłowania estetyczne klientów oraz użyteczność. "

Trzeba przyznać, że szykuje się parę bardzo praktycznych rzeczy, które można wykorzystać na naprawdę wiele sposobów… Nie jesteśmy tylko pewni, czy warto śpieszyć się z zakupem pierwszego kawałka skóry – pierwszych 500 egzemplarzy w dzień i w nocy, w każdej sytuacji będzie przypominać o Davie. Muzyk złożył na nich swój podpis.

navarro-pasek

Z okazji premiery gadżetu gitarzysta Jane’s Addiction przyznał, że producent zabawek dla dorosłych inspiruje go od samego początku jego kariery.

"

Kiedy zgłosili się do mnie, bym firmował swoim nazwiskiem specjalną linię produktów, byłem zaszczycony. Jestem klientem i fanem The Stockroom od wielu lat. Zawsze będą zajmowali w moim życiu wyjątkowe miejsce. "

I to nie tylko dzięki skórzanemu paskowi. Już wkrótce do sprzedaży trafią również lateksowe spodnie i kurtki oraz długie czarne rękawiczki z suwakiem sygnowane przez Navarro. Muzyk podkreśla, że interesują go nie tylko fetysze, lecz także moda.

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Dave Navarro Jane's Addiction