Sammy Hagar z The Circle wydadzą koncertowy album!

Magda Słomka
16.03.2015 17:56
Sammy Hagar z The Circle wydadzą koncertowy album! Fot. materiały prasowe

Były gitarzysta Van Halen, Sammy Hagar oraz Michael Anthony, Jason Bonham i Vic Johnson, czyli The Circle, wydadzą płytę już w maju 2015 roku. Co na niej znajdziemy?

„At Your Service”, bo tak będzie nazywać się krążek kapeli, ma ujrzeć światło dzienne już 19 maja 2015 roku!

Na albumie znajdować się będą kawałki nagrane na żywo w trakcie trasy koncertowej, która odbyła się w 2014 roku. Seria występów była dokumentacją 40-tu lat spędzonych na scenie przez Sammy’ego. Muzycy grali solowe kawałki Hagara, a także Montrose, Van Halen, The Waboritas, Chickenfoot.

Sammy cieszy się z powstania The Circle.

The Circle to zespół, w którym chcę teraz grać. To kapela, którą wybrałem spośród wielu innych grup. Z Chickenfoot jest ciężko, bo gramy tylko kawałki Chickenfoot. Tęsknię więc za „When It's Love”, „Right Now”, „I Can't Drive 55” , „One Way To Rock”, „Heavy Metal” i „Rock Candy”. Tęsknię za graniem tych numerów w takim samym stopniu, jak kocham Chickenfoot.

Sammy twierdzi, że występowanie z The Circle jest satysfakcjonujące, ponieważ muzycy nie czują żadnej presji, by nagrać jakikolwiek longplay. Według artysty byłaby to strata czasu, mając na względzie tak obszerny katalog piosenek, jaki ma w zanadrzu.

Nie mówię, że to nigdy nie nastąpi, ale najpierw chciałabym złożyć najlepszą setlistę, jaka kiedykolwiek istniała w historii rock’n’rolla i myślę, że jesteśmy blisko.

Krótko mówiąc: Sammy Hagar cieszy się, że ma tak potężny zasób hitów w kieszeni. Grał przecież nawet z samym Homerem Simpsonem!

Posłuchajcie zatem kilku z numerów z „najlepszej setlisty w historii”!

Tracklista:

 1. There's Only One Way To Rock
 2. Rock Candy
 3. Good Times Bad Times
 4. Poundcake
 5. I Can't Drive 55
 6. Mikey Bass Solo
 7. When It's Love
 8. Little White Lie
 9. When The Levee Breaks
 10. Jason Drum Solo/Moby Dick
 11. Why Can't This Be Love
 12. Finish What Ya Started
 13. Heavy Metal
 14. Vic Guitar Solo
 15. Best of Both Worlds
 16. Right Now
 17. Rock And Roll
 18. Dreams
Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.