14.10.2019 12:06

Sammy Hagar i Jerry Cantrell na jedenj scenie. Muzycy wykonali piosenkę Alice in Chains [WIDEO]

Wydarzenie miało miejsce w klubie Cabo Wabo  w Cabo San Lucas w Meksyku. Muzycy wykonali jedną z najpopularniejszych piosenek Alice in Chains.

Sammy Hagar Jerry Cantrell
fot. kadr z wideo Sammy Hagar (w/Jerry Cantrell) - Man In The Box - Cabo Wabo - Cabo San Lucas - 10-9-2019

Sammy Hagar po raz kolejny świętował swoje urodziny w Meksyku. Z tej okazji muzyk zorganizował jam session, na którym pojawiła się masa świetnych muzyków. Jednym z nich był Jerry Cantrell, współzałożyciel i gitarzysta kultowego zespołu Alice in Chains. Kiedy muzyk wszedł na scenę tłum zwariował. Okazało się, że Sammy i Jerry wspólne wykonają kilka utworów. Którą piosenkę z repertuaru Alice in Chains zagrali artyści?

Sammy Hagar zagrał z Jerrym Cantrellem przebój Alice in Chains [WIDEO]

Mowa o "Man In The Box" - utwór okazał się strzałem w dziesiątkę. Piosenka, która po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w 1990 roku, należy do ulubionych numerów Sammy'ego Hagara. Zanim zespół rozpoczął koncert wokalista przyznał, że od zawsze chciał zaśpiewać tę piosenkę.

Sammy Hagar o koncercie KISS
Sammy Hagar o koncercie KISS
Przeczytaj także Były wokalista Van Halen wspomina koncert KISS: Najbardziej żenujący moment w moim życiu

Od prawie 30 lat Sammy Hagar obchodzi urodziny w ten sam sposób. Muzyk organizuje jam session w Cabo Wabo, na którym pojawiają się świetni artyści i wszyscy wspólnie koncertują. W 2019 roku na jam sesson pojawiła się kamera, która wszystko rejestrowała. To wszystko na potrzeby filmu "Red Till I'm Dead", który łączy koncertówkę z filmem dokumentalnym. Produkcja skupi się na życiu i twórczości Hagara.

Zobacz także: Sammy Hagar z Van Halen zdradził, jaką najdziwniejszą rzecz podpisał dla swojego fana

Tagi: Sammy Hagar Alice In Chains Jerry Cantrell