Sąsiadka braci Gallagherów ujawnia: „Nas*ali mi do wanny!"

Maciej Koprowicz
05.03.2018 12:56
Sąsiadka braci Gallagherów ujawnia: „Nas*ali mi do wanny!" Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/EAST NEWS, Paint

Brytyjski tabloid wyciągnął pewną bardzo śmierdzącą sprawę z udziałem liderów Oasis. Noel Gallagher potwierdził, że wraz z bratem dopuścili się straszliwego czynu.

Noel i Liam Gallagher zawsze byli „les enfants terribles” na rockowej scenie. Dobre maniery na pewno nie są ich mocną stroną. Wręcz ich znakiem rozpoznawczym jest niewybredny język, w czym przoduje szczególnie Liam. Dziś atakują głównie siebie nawzajem, ale były takie czasy, kiedy potrafili zjednoczyć się przeciwko wspólnemu wrogowi.

Tabloidowy magazyn „Sunday Sport” opublikował ostatnio artykuł na temat braci, w którym przypomniał o ich mrocznej przeszłości. W 1989 roku mieli oni… włamywać się do domów nielubianych sąsiadów w Manchesterze.

W programie telewizyjnym „Good Morning Britain” brytyjski prezenter Richard Madeley zdradził, że Gallagherowie przyznali mu się do włamania do jego domu. Dziennikarze „Sunday Sport” dotarli do innej ofiary późniejszych liderów Oasis, niejakiej Gladys Tomlinson. Kobieta wspomina, że Gallagherowie skradli jej „bibeloty i kamerę wideo”, a także… wypróżnili się do wanny.

To było nie do przyjęcia. Stawiam, że to jeden z nich wys*ał się do mojej starej wanny.

Noel Gallagher skomentował oskarżenia Tomlinson na swoim Instagramie i potwierdził, że tak było.

Masz rację, szefowo, to nie było w porządku. Myśleliśmy, że to chałupa Richarda Madely’ego. Sorka Gladys. Bez urazy.

Cóż, Gallagherowie to proste chłopaki i lubią żarty z fekaliami tle. Niedawno Liam oznajmił, że wolałby zjeść gó*wno, niż słuchać U2. Na szczęście przynajmniej muzyka braci trzyma wysoki poziom.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.