27.01.2015 17:06

Sataniści okupują szkolne autobusy?

Chroń swoje dzieci przed złem, nie pozwól mu jeździć do szkoły autobusem z tylnymi światłami przypominającymi pentagramy! O co tu chodzi?

Sataniści okupują szkolne autobusy?
foto: materiały prasowe

Strach się bać! Pewna nerwowa matka pochodząca z Tennessee w Stanach Zjednoczonych wywołała aferę twierdząc, że światła hamowania w lokalnym szkolnym autobusie wyglądają jak symbol szatana... Anonimowa kobieta zauważyła piekielne wzory wyświetlające się pod czerwoną osłonką, zrobiła im zdjęcie i zażądała reakcji od szkoły Durham School Services in Cordova, do której należy pojazd. Dlaczego?

"

Każdy, kto boi się Boga, powinien być oburzony. Jeśli nie możesz umieścić na pojeździe krzyża, nie powinieneś móc umieszczać tam też tego. "

Program telewizyjny WMC Action News 5, który ujawnił te informacje, nie otrzymał upoważnienia do ujawnienia nazwiska kobiety, ponieważ bohaterka twierdzi, że otrzymuje groźby pozbawienia życia.

Co z opinią „ekspertów”?

Jo Applewhite, kobieta, która podaje się za praktykującą wyznawczynię neopogańskiej religii Wicca, spojrzała na zdjęcie i powiedziała, że światła rzeczywiście wyglądają jak pentagramy. Dodała, że symbol ten jest ważny tak samo dla jej religii, jak krzyż dla Chrześcijan.

"

Wiccanie... Wierzymy w Boga. Wierzymy też w Jezusa, ale nie nazywamy go Bogiem. "

Według kobiety, pentagram nie jest symbolem satanizmu lub diabła:

"

Sprawdź, co to naprawdę znaczy, zanim zaczniesz się denerwować. "

Rząd odpowiedzialny za edukację w Stanach Zjednoczonych oraz szkoła, nie zajęli żadnego stanowiska w tej sprawie.

Myślicie, że każdego ranka dzieci hipnotyzowano, puszczano im black metal lub w najlepszym wypadku kawałek „Highway To Hell” przy przyciemnionych szybach i zawożono je wprost do piekła, by mogły poznać diabła osobiście...? :)

Magda Słomka
Tagi: Duperele