Saxon nagrał utwór o ofiarach pandemii. Posłuchaj singla "Remember The Fallen" [WIDEO]

18.01.2022 17:00
Zespół Saxon Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Saxon podzielił się nowym singlem, który zapowiada album "Carpe Diem". Premiera krążka już niedługo!

Formacja Saxon zapowiedziała nowy album. Płyta zatytułowana "Carpe Diem" ukaże się na rynku 4 lutego 2022, natomiast już w czerwcu zespół odwiedzi nasz kraj i będzie jedną z gwiazd Mystic Festival. Posłuchaj, jak brzmi najnowszy singiel Saxon zapowiadający nowy krążek. 

Polecamy

Saxon zapowiedział nowy album. Jak brzmi singiel "Remember The Fallen"? [WIDEO]

Muzycy Saxon zaprezentowali drugi singiel zapowiadający krążek, którym jest kompozycja "Remember The Fallen". Biff Byford postanowił napisać piosenkę o Covid i ludziach, którzy umarli w czasie pandemii:

Niektóre aspekty tego wszystkiego są dość tajemnicze i cała historia jeszcze się nie skończyła, prawda? Wszyscy powinniśmy pamiętać o tych, którzy umarli jako grupa ludzi, którzy tak naprawdę nie wiedzą, dlaczego umarli, ponieważ tak naprawdę nie mieliśmy pełnej informacji.

Posłuchajcie, jak brzmi najnowszy utwór Saxon:

Za produkcję krążka odpowiada Andy Sneap (Judas Priest, Exodus, Accept, gitarzysta Judas Priest), płyta powstała w Backstage Recording Studios w Derbyshire, mix i master płyty to wspólne dzieło Sneapa i wokalisty Biffa Byforda. Album „Carpe Diem” będzie dostępne jako CD, LP oraz jako box.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.