Sceniczne wpadki Axla Rose'a

Aleksandra Degórska
31.07.2017 19:41
Sceniczne wpadki Axla Rose'a Fot. kadr z wideo

Podczas koncertów Guns N' Roses nieraz dochodziło do zabawnych wydarzeń, gdy wokalista przewrócił się na scenie czy zaczął nieco fałszować.

Axl Rose daje czadu na koncertach, zarówno na tych z Guns N' Roses, jak również AC/DC. „Not In This Lifetime… Tour” to trasa, podczas której fani mogą obejrzeć razem na scenie Axla Rose'a, Slasha i Duffa McKagana. Bilety na te koncerty rozchodzą się w naprawdę szybkim tempie, w końcu niejeden fan chciałby zobaczyć Guns N' Roses w takim składzie.

Ostatnio pojawiły się plotki, jakoby Axl odchodził na emeryturę, ale wiadomo jak z takimi informacjami bywa - tak naprawdę żaden muzyk nie chce prędko rezygnować ze sceny. Oczywiście latka lecą, Rose zalicza coraz więcej wpadek na scenie, ale i tak fani go kochają.

... może nie wszyscy, by znalazł się wredny YouTuber, który postanowił w jednym nagraniu pokazać sceniczne wpadki Axla, który wywija orła na scenie, czy śpiewa tak, że nic nie można zrozumieć.

Nawet najlepsi mają gorsze dni, każdemu może się przecież potknąć noga. W internecie można znaleźć sporo nagrań ze scenicznymi wpadkami Kirka Hammetta, AC/DC czy Larsa Ulricha. Jest z czego się pośmiać!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.