Sceniczne wpadki Axla Rose'a

Aleksandra Degórska
31.07.2017 19:41
Sceniczne wpadki Axla Rose'a Fot. kadr z wideo

Podczas koncertów Guns N' Roses nieraz dochodziło do zabawnych wydarzeń, gdy wokalista przewrócił się na scenie czy zaczął nieco fałszować.

Axl Rose daje czadu na koncertach, zarówno na tych z Guns N' Roses, jak również AC/DC. „Not In This Lifetime… Tour” to trasa, podczas której fani mogą obejrzeć razem na scenie Axla Rose'a, Slasha i Duffa McKagana. Bilety na te koncerty rozchodzą się w naprawdę szybkim tempie, w końcu niejeden fan chciałby zobaczyć Guns N' Roses w takim składzie.

Ostatnio pojawiły się plotki, jakoby Axl odchodził na emeryturę, ale wiadomo jak z takimi informacjami bywa - tak naprawdę żaden muzyk nie chce prędko rezygnować ze sceny. Oczywiście latka lecą, Rose zalicza coraz więcej wpadek na scenie, ale i tak fani go kochają.

... może nie wszyscy, by znalazł się wredny YouTuber, który postanowił w jednym nagraniu pokazać sceniczne wpadki Axla, który wywija orła na scenie, czy śpiewa tak, że nic nie można zrozumieć.

Nawet najlepsi mają gorsze dni, każdemu może się przecież potknąć noga. W internecie można znaleźć sporo nagrań ze scenicznymi wpadkami Kirka Hammetta, AC/DC czy Larsa Ulricha. Jest z czego się pośmiać!

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.