"Ściana śmierci", pogo i moshpit. To wszystko na koncercie Village People

24.09.2019 16:32
"Ściana śmierci", pogo i moshpit. To wszystko na koncercie Village People Fot. kadr z wideo

Czy do "YMCA" da się pogować? Okazuje się, że tak!

Na koncertach metalowych "ściana śmierci" czy moshpit to naturalne zjawisko. Muzyka ulubionego zespołu powoduje, że fani mają potrzebę dzikiego skakania pod sceną. Podczas metalowych koncertów fani dzielą się na dwie grupy stojące naprzeciwko siebie i w konkretnym momencie biegną do środka uderzając się o siebie. Znacie to, prawda? To teraz wyobraźcie sobie "ścianę śmierci" podczas koncertu Village People wykonującego w XXI wieku "YMCA".

"Ściana śmierci", pogo i moshpit - to wszystko na koncercie Village People

Utwór "YMCA" pochodzi z 1978 roku i jest najsłynniejszym hitem Village People. Muzycy przebierali się za policjantów czy Indian... i również w XXI wieku występują w takich strojach, ale tym razem ciuchy mocno opinają piwne brzuszki. Kapela zagrała na Riot Fest in Chicago. Widzowie świetnie się bawili i nawet wpadli na pomysł, żeby stworzyć "ścianę śmierci". Oczywiście nie jest tak spektakularna, jak na metalowych koncertach, niemniej sam fakt, że do "YMCA" można poskakać w "ścianie śmierci" jest zdumiewający. Niektórzy fani byli nawet noszeni na rękach przez publiczność.

Przeczytaj także

Na tym jednak nie koniec, bowiem fani Village People skakali w moshpicie podczas kawałka "Macho Man":

Następnym razem, gdy będziecie chcieli wybrać się na metalowy koncert, pomyślcie, czy nie opłaca się Wam pójść na występ Village - "metalowe" wrażenia gwarantowane :)

Zobacz także: 10 najgorszych moshpitów. Nie powtarzaj tego na kolejnym koncercie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.