Scott Ian zamordowany w „The Walking Dead”!

Magda Słomka
03.03.2015 13:49
Scott Ian zamordowany w „The Walking Dead”! Fot. kadr z wideo

Ian pojawił się na ekranie po to, by za moment jeden z bohaterów serialu, Carl Grimes, nadział go na metalową rurę. Jak to wyglądało?

W połowie listopada 2014 roku dowiedzieliśmy się, że Scott Ian, gitarzysta Anthrax, zagra zombie w serialu „The Walking Dead”.

Nadgniły bohater grany przez Scotta w tej ważnej scenie był schowany pod stertą szmat. Zbutwiały umarlak zdecydował się nagle zaatakować Ricka Grimesa. Znajdujący się w niebezpieczeństwie tatuś postanowił w tej chwili napięcia przekazać metalowy słup swojej latorośli. Jego syn, Carl, dobrze wiedział co się robi z takim sprzętem... Obejrzyjcie mrożącą krew w żyłach scenę!

Ta rola była spełnieniem marzeń muzyka. W końcu kto nie pragnąłby zagrać sparszywiałego truposza...? W 2011 roku Scott Ian wystąpił w jednym z odcinków specjalnych serialu, których nie emitowano w telewizji.

Jak gitarzysta czuł się na planie The Walking Dead?

Myślę, że spora część załogi pracującej nad serialem lubi rocka i metal. Ci ludzie byli zadowoleni z mojej obecności i z tego, że jestem fanem rzeczy, którymi się zajmują. Wszyscy, którzy znajdowali się na planie, traktowali mnie wspaniale. „The Walking Dead” uzależnia ze względu na świetny scenariusz. Aktorzy i reżyserzy są cudowni, ale przede wszystkim chodzi tu o historię.

Będziecie mieć teraz koszmary?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.