Scott Ian zaprosił Lady Gagę do nagrania metalowego albumu

Jakub Gańko
07.02.2017 10:03
Scott Ian zaprosił Lady Gagę do nagrania metalowego albumu Fot. insight media / REPORTER / REPORTER / East News + AFP / East News

Wszystko za sprawą występu na Super Bowl 2017, który zaszokował także gitarzystę Anthrax...

Super Bowl to jedna z najważniejszych imprez sportowych w Stanach Zjednoczonych. Co roku wyczekują jej z zapartym tchem nie tylko sportowi entuzjaści - przy takiej widowni, to także doskonała okazja, by zaprezentować np. trailery nowych filmów czy szereg specjalnie przygotowanych na tę okazję spotów reklamowych. Krótko mówiąc: atrakcji jest za każdym razem co niemiara.

W 2017 roku jedną z najważniejszych był występ Lady Gagi. Można mieć oczywiście różne nastawienie do jej twórczości muzycznej, nie sposób jednak odmówić widowiskowości koncertowi, jaki dała. Od poważnego początku w postaci odśpiewanego „God Bless America”, aż po największe przeboje jak „Poker Face” czy „Bad Romance”. Wymyślne choreografie, zawieszenie kilkadziesiąt metrów nad ziemią...

Lady Gaga zrobiła również wrażenie wysoką formą wokalną - w odróżnieniu od standardowych praktyk, z jakimi kojarzymy gwiazdy popu, wokalistka nie wspomagała się żadnym playbackiem. Szacuje się, że jej występ obejrzało ponad 100 milionów osób - w tym Scott Ian z Anthrax, który nie krył zachwytu nad tym, co zobaczył.

Swoimi wrażeniami podzielił się na Twitterze:

O cholera, Lady Gaga, zabiłaś mnie. Nagrajmy razem metalowy album.

Legenda thrash metalu zaprasza do współpracy mainstreamową gwiazdę popu? To by było dopiero coś. Z pewnością nie zabrakłoby kontrowersji wokół takiego wydawnictwa, chociaż reakcje fanów Iana na Twitterze są raczej pozytywne. Ludzie chcieliby usłyszeć taki album jak najszybciej i mają nadzieję, że nie był to tylko pusty żart, który pozostanie bez namacalnych konsekwencji.

Nie macie zdania? Popatrzcie na wspomniany występ Gagi i sami podejmijcie decyzję:

Choćby gościnny udział Lady Gagi na następcy płyty „For All Kings”, która trafiła na rynek 26 lutego 2016 roku, byłby interesującym rozwojem akcji. Krążek promowały wcześniej utwory „Evil Twin” i „Breathing Lightning”. Album doczekał się limitowanej edycji ze specjalną talią kart.

Chcielibyście usłyszeć efekty współpracy Lady Gagi ze Scottem Ianem?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.