11.02.2015 11:26

Scott Weiland ujawnia nowe utwory

Były wokalista Stone Temple Pilots i Velvet Revolver udostępnił dwie piosenki z nadchodzącej płyty. Posłuchajcie, o czym teraz śpiewa!

Scott Weiland ujawnia nowe utwory
foto: Face to Face / Reporter / East News

Krążek „Blaster” Scotta Weilanda i grupy The Wildabouts ukaże się 31 marca 2015 roku. Sprawdźcie już dziś, czego się spodziewać.

"

Uważam, że „Way She Moves” jest reprezentatywna dla całego albumu. Każda piosenka ma swój dźwiękowy poziom, ale jest jeden wątek, który wszystko spaja. Myślę, że jest to jeden z najlepszych utworów na tej płycie. To także jeden z moich ulubionych. "

Przyczyna, dlaczego ten kawałek tak bardzo mu się podoba, jest prosta – napisał go bowiem dla poślubionej w czerwcu 2013 roku Jamie Watchel. Miłość wciąż kwitnie.

"

Inspiracją, dosłownie, jest moja żona. To całkiem proste, naprawdę – kocham sposób, w jaki się porusza i kocham sposób, w jaki się wypowiada. "

Gdybyście przypadkiem nie podzielali tej miłości, muzyk podzielił się też drugą piosenką, charakteryzującą się trochę ostrzejszym pazurem „White Lightning”.

Na nadchodzącej płycie znajdzie się jeszcze 10 utworów, tylko jednego z nich nie pisał Scott Weiland. Wokalista bardzo związany jest z tym wydawnictwem The Wildabouts. Nie tak jak z grupą Art of Anarchy…

"

To był projekt, w którym brałem udział. Napisałem teksty i melodie dla zespołu, o którym nigdy nie słyszałam, i zapłacono mi za to. Trochę ponagrywałem, a następną rzeczą była informacja prasowa, że jestem w tym zespole. A ja tylko zrobiłem sobie z nimi jedno zdjęcie, bo to było częścią umowy. "

A szkoda, bo z Ronem „Bumblefootem” Thalem z Guns N’ Roses i Johnem Moyerem z Disturbed zapowiadało się ciekawie.

Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Scott Weiland