05.11.2014 12:01

Scream Maker chce Twojej twarzy!

Heavymetalowy zespół Scream Maker na polakpotrafi.pl zbiera pieniądze na wydanie płyty. Chcesz, by na jej okładce znalazła się Twoja twarz?

Scream Maker chce Twojej twarzy!
foto: materiały prasowe

Wystarczy wpłacić skromne 20 zł! Basista zespołu, Jasiek Radosz, opowiada, jak będzie wyglądać okładka:

"

Każdy fan będzie mógł rozpoznać swoją twarz za pomocą lupy dołączonej do płyty. Końcowy efekt da masę radości. Stworzymy także plik multimedialny z okładką, na której każdy będzie mógł zobaczyć się w pełnym wymiarze. "

Każde zdjęcie podpisane będzie imieniem, a obok niego będzie można umieścić jakieś dodatkowe informacje, np. pozdrowienia.

scream-maker1

Jednak twarz na okładce to nie wszystko. Jeśli wspomożecie muzyków Scream Makera, zgarniecie cyfrowe wersje dwóch pierwszych wydawnictw zespołu „We are not the same” oraz „Livin' in the past”, płyty CD, kubki i koszulki. Najhojniejsi mogą liczyć na kawę z zespołem lub prywatny koncert akustyczny.

Sebastian Stodolak, wokalista kapeli, zdradza, co za tą akcją stoi:

"

Nasz projekt to nie wyciąganie ręki i wołanie "pomóż". Nowa płyta będzie wspólnym dziełem naszym i fanów. Ta okładka złożona z twarzy realnych ludzi przejdzie do historii muzyki. Taką mamy nadzieję. Poprzeczka dla tych, którzy chcą być integralną częścią okładki, nie jest wysoka. "

Wysoka jest za to kwota, którą chce zebrać zespół – gra toczy się aż o 28 tys. zł. Dlaczego aż tyle kasy potrzebują, tłumaczy gitarzysta Michał Wrona.

"

Tak musi być. Postawiliśmy sobie za cel nagrywanie płyty w najwyższej możliwej jakości. Nie usatysfakcjonują nas bębny nagrane w dużym pokoju, a wokal w szafie. Niestety, naprawdę dobre studio, dobry inżynier dźwięku i producent to kosztowny luksus. "

Jeśli muzycy zgromadzą całą kwotę do 4 stycznia 2015 roku, obiecują, że płyta ujrzy światło dzienne przed końcem przyszłego roku.

To co? Chcecie znaleźć się na okładce? Zajrzyjcie na stronę polakpotrafi.pl/projekt/scream-maker.

Urszula Drabińska
Tagi: Duperele Scream Maker