22.02.2017 12:57

Scream Maker „zwariował” i udostępnia swoje płyty za darno

Zespół wie jak zadowolić fanów. Jeśli macie ochotę przesłuchać całą dyskografię kapeli nie wydając na to ani grosza, to macie właśnie taką okazję!

Scream Maker „zwariował” i udostępnia swoje płyty za darno
foto: kadr z wideo

Scream Maker ma na swoim koncie EP-kę „We Are Not the Same” z 2011 roku oraz trzy studyjne albumy. Pierwsza z nich została wydana przez chińską wytwórnię Apocalypse Productions w 2014 roku i tym samym Scream Maker stał się pierwszy polskim metalowym zespołem, którego płyta ukazała się na chińskim rynku. Co więcej kapela podbiła Azję grając tam sporo koncertów.

Jednak grupa nie zapomina o swoich fanach w naszym kraju. Nie dość, że już niebawem odbędzie się seria koncertów poświęconych Dio, to zespół rozdaje swoje wydawnictwa za darmo.

Scream Maker udostępnił właśnie wszystkie studyjne płyty do darmowego pobrania z sieci. Chodzi o albumy „We Are Not The Same”, „Livin' in the Past” i „Back Against the World”. Wystarczy tylko zeskanować QR kod z grafiki, którą grupa zamieściła na swoim koncie na Facebooku.

Zespół powstał w 2010 roku w Warszawie i dotąd zagrał około 250 koncertów obok takich gwiazd, jak Judas Priest, Slayer, Motorhead czy Saxon i cztery trasy koncertowe w Chinach. 

Scream Maker może pochwalić się współpracą z Jordanem Rudessem z Dream Theater, który skomponował intro do jednego z wydawnictw zespołu, Rosławem Szaybo, światowej sławy grafikiem, który projektował okładkę płyty czy Alessandro Del Vecchio - producentem gwiazd ze znanej wytwórni Frontiers Records.

Pobierzecie za darmo płyty grupy Scream Maker?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Scream Maker