01.06.2016 12:12

Sebastian Bach grozi Williamowi Shatnerowi

Ex-wokalista Skid Row wdał się w twitterową bójkę z samym kapitanem Kirkiem. Czym gwiazda „Star Treka” podpadła muzykowi?

Sebastian Bach grozi Williamowi Shatnerowi
foto: Sipa Press / East News + kadr z wideo

Nie będziemy udawać i od razu zdradzimy odpowiedź na to pytanie: nie wiemy. Tak samo jak nie rozumiemy, czemu Sebastian Bach wykłócał się z pewnym recenzentem na temat niepochlebnej relacji ze swojego koncertu, ani czemu nie potrafi się dogadać z muzykami Skid Row, do których ponoć chciałby wrócić. Przestajemy się za to dziwić, czemu oni nie chcą mieć z nim nic wspólnego...

Tym razem wokalista ni stąd, ni zowąd zaczepił aktora oburzonym tweetem, po tym jak otrzymał od niego emotę fioletowego diabła w odpowiedzi na polubienie przez niego tweeta, który wydał się obraźliwy dla Shatnera. To doprowadziło do wojny na emoty, a następnie doszło do gróźb i zupełnie surrealistycznych przepychanek. Spróbujmy prześledzić to od początku...

Następnie Sebastian Bach spytał Shatnera, czy to on jest „tym gościem ze „Star Treka””. Aktor w odpowiedzi zażartował, że musiał go pomylić z Markiem Hamillem - czyli Lukiem Skywalkerem z „Gwiezdnych wojen”. Przypadkowy obserwator stanął w obronie 85-letniego aktora i uświadomił muzykowi z oburzeniem, że Shatner to amerykańska legenda telewizji, co doprowadziło do dalszego wybuchu furii...

"

Przestań mnie szkalować na Twitterze. Mieszkam zaraz obok w twoim mieście. Wpadnę do ciebie do domu. Powiedz mi to prosto w twarz. "

W kolejnych tweetach - które wokalista już usunął - kontynuował, że „będzie wbijał do jego pieprzonej chałupy codziennie aż do śmierci” oraz kazał mu „poradzić sobie z nim przy pomocy tego fazerowego gówna z telefonu”. Nazwał też aktora „ch*jogłowym” i upublicznił jego prywatny adres. W którymś momencie sam Shatner przestał rozumieć, co się dzieje i zaniechał prowadzenia tej bezowocnej dyskusji.

"

Trolluję? Polubił tweeta, a ja mu odpisałem. Czasem tak robię. On mnie obserwuje. Jeśli mu się nie podoba to, co mówię, może mnie przestać obserwować. Wygląda na to, że nie ma najlepszej nocy, więc lepiej przestać się z nim kontaktować. "

Skąd ten gniew godny samego Khana, słynnego antagonisty kapitana Kirka z drugiej części kinowego „Star Treka”? Kłótnia z Williamem Shatnerem jest tym bardziej dziwna, że jeszcze w 2011 roku Bach przeprowadzał z nim wywiad w ramach ceremonii Revolver Golden Gods Awards, kiedy aktor wydał album „Seeking Major Tom” z coverami kosmicznych utworów.

"

Typie, przeleciałeś wszystkie kosmitki w galaktyce! To ty jesteś tu prawdziwym rockmanem. William Shatner to niewiarygodnie niesamowity gość. Wzorowałem się na tobie od dzieciaka. Właśnie kupiłem wszystkie „Star Treki” na Blu-Rayu. To wspaniały serial, a jakość odnowionej wersji w HD jest miażdżąca. "

Pełną rozmowę z tamtej imprezy obejrzycie poniżej:

Co Waszym zdaniem dolega Sebastianowi Bachowi?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Sebastian Bach