30.07.2018 14:02

Seksowna youtuberka zagrała na basie cover „Hey You” Pink Floyd

Jak na pierwszy raz, jeśli chodzi o covery, wyszło całkiem nieźle. Zwłaszcza, że miało być przede wszystkim miło dla oka.

Seksowna youtuberka zagrała na basie cover „Hey You” Pink Floyd
foto: kadr z wideo

Tara Babcock to popularna vlogerka, której specjalnością jest… No właśnie, jak to bywa w przypadku współczesnych youtuberów – trudno określić. Jak sama pisze o zawartości swojego kanału: „Vlogi, filozofia, edukacja seksualna, fanserwis. Modelka, gamerka, bez głupot”.

„Modelka” i „fanserwis” to chyba w tym przypadku słowa klucze. Teoretycznie podstawą kontentu Babcock są streamy z gier komputerowych, ale mamy nieodparte wrażenie, że subskrybentów na jej kanał przyciągają przede wszystkim uroda pięknej blondynki i jej chętnie eksponowane wdzięki.

Jak się okazuje, Tara ostatnio pokazała jeszcze jeden ze swoich walorów – talent muzyczny. Potrafi całkiem sprawnie grać na gitarze basowej – oczywiście daleko jej do wirtuozerii choćby Davie504, ale jej występy ogląda się przyjemnie. Szczególnie, że gra w seksownym obcisłym body.

Youtube’owa gwiazdka opublikowała swój pierwszy basowy cover. Padło na „Hey You” Pink Floyd z albumu „The Wall”. Jak zdradziła, to prezent dla taty, który jest fanem tego zespołu. Posłuchajcie, pooglądajcie i oceńcie.

Seksowne covery na YouTube

Piękne dziewczyny i dobra muzyka to zestawienie bardzo lubiane nie tylko przez męskich fanów rocka. Warto tu wspomnieć o Jess Greenberg, gitarzystce obdarzonej nie tylko talentem muzycznym, ale i bujnym biustem, a także o bliźniaczkach Harp Twins, grających rockowe covery na harfach – choć w znacznie bardziej okrywających ciało strojach.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele Pink Floyd