Sekstaśma Cobaina i Courtney Love została odnaleziona

Marcin Krzysztof Wodynski
22.04.2015 10:28
Sekstaśma Cobaina i Courtney Love została odnaleziona Fot. facebook.com

Podczas tworzenia dokumentu "Montage of Heck" reżyser Brett Morgen dostał od Love setki materiałów. Nie spodziewał się, że natknie się na coś tak pikantnego...

Odnalezienie sekstaśmy było zaskoczeniem także dla samej Courtney. Była ona przekonana, że przekazuje Brettowi Morgenowi jedynie zwyczajne rodzinne pamiątki. Nie jest to pierwszy raz kiedy można ją było zobaczyć bez ubrania. Wcześniej pokazała się nago w filmie Miloša Formana "Skandalista Larry Flynt". Courtney nie uważa, że posiadanie nagrania przedstawiającego seks to powód do wstydu:

Byłam przekonana, że jej nie znajdzie, ale jednak mu się udało. Jakimś sposobem ją odszukał. Cóż... każdy przynajmniej raz w życiu nagrywa sekstaśmę.

Kaseta wielokrotnego użytku?

Love przyznała, że nagrywali się wielokrotnie. Po prostu wykorzystywali do tego jedną kasetę. Możemy sobie jedynie wyobrażać, co zdążyło się przewinąć przez tę taśmę. To, jak dobrze się ze sobą bawili, może zaskoczyć ludzi, którzy uważają, że małżeństwo Kurta i Courtney było jedną wielką porażką. Na pewno ich relacji nie brakowało intensywności od momentu, w którym się poznali

Sekstaśma z Cobainem i byłym Courtney?

Courtney w rozmowie przy okazji projekcji dokumentu na Tribeca Film Festival opowiedziała, że jest jeszcze jedna tego typu kaseta przedstawiająca ją z Kurtem. Nie zdradziła, co konkretnie przedstawia. Powiedziała jedynie, że w roli operatora kamery wystąpił... jej były chłopak i gitarzysta Hole, Eric Erlandson.

Eric wpadł do naszego domu i nakręcił kilka naprawdę intymnych scen ze mną i Kurtem w roli głównej.

Courtney i Kurt musieli być jako para bardzo otwarci na nowe przygody...

Co zobaczymy w filmie?

Sam dokument nie będzie pozbawiony erotyki. Ma się na nim pojawić między innymi scena, w której Courtney Love owinięta jedynie w ręcznik prezentuje Kurtowi biust. Narzeka przy tym, że nie mogła wystąpić na festiwalu Reading przez to, że była w ciąży z Frances Bean.

Fani liczący na to, że zobaczą jakiś konkretniejszy fragment sekstaśmy, muszą pogodzić się z faktem, że Brett Morgen zachował jedynie krótką scenę dzikiej gry wstępnej Kurta i Courtney.

Dokument wejdzie do kin 23. kwietnia 2015 roku, a 4. maja będzie można go obejrzeć w telewizji HBO.  

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.