15.11.2016 09:57

Seniorka na koncertowej pogawędce z liderem Disturbed

O tym marzy każdy fan. David Draiman postanowił podejść do starszej kobiety, która stała pod samą sceną na koncercie w Sydney.

Seniorka na koncertowej pogawędce z liderem Disturbed
foto: kadr z wideo

Łatwo można zauważyć, że większość publiczności na metalowych koncertach stanowią młodzi. Niekiedy wśród widzów znajdą się też i dzieci, a nawet osoby z naprawdę sporym doświadczeniem życiowym, w końcu nikt nie określił jakie są granice wieku dla metalowców. Oczywiście wiadomo jaki jest stereotyp - starsi ludzie nie przepadają za mocnym graniem. Zresztą wideo, w którym seniorzy po raz pierwszy słuchają System of a Down tylko to potwierdza. Choć warto dodać, że gdy ochłonęli stwierdzili, iż brzmi to jednak całkiem przyzwoicie.

Nic zatem zaskakującego, że gdy David Draiman zauważył podczas koncertu w Sydney w pierwszym rzędzie starszą kobietę, nie mógł wytrzymać i do niej podszedł. Jak wiadomo wokalista lubi wdawać się w dyskusje z fanami. Wystarczy wspomnieć o „zaoranej” fance Disturbed, której nieźle się dostało za wysyłanie sms-ów podczas koncertu zespołu.

Tym razem jednak Draiman był oczarowany starszą fanką o imieniu Adele. Kobieta miała akurat urodziny i postanowiła sprawić sobie prezent w postaci koncertu Disturbed, bo po prostu lubi tę kapelę. Wielbicielka przyznała również, że nie ma krążka formacji. Jej synom nie udało się żadnego kupić, bo wszystkie zostały niestety wyprzedane:

"

Gdy dostanę waszą płytę CD będę ją trzymać obok albumów Johna Denvera i klasycznego rocka. "

Draiman zaproponował zatem, żeby dzieciaki pokazały jej jak używać serwisów streamingowych i pobierać muzykę, bo on, wraz z kolegami z zespołu, nie ma nic przeciwko temu. Okazało się jednak, że fanka nie jest zwolenniczką takiej formy słuchania muzyki. Wokalista był zachwycony taką wielbicielką i stwierdził, że jest to dowód na to, że rock wciąż żyje, czego dowodem jest starsza fanka, która dobrze się bawi.

Frontman zespołu oczywiście wyjaśnił, dlaczego ciężko jest dostać płyty Disturbed w Australii, bowiem najnowszy krążek grupy „Immortalized” pokrył się platyną, zaś singiel „The Sound Of Silence” zdobył nawet podwójną platynę.

W czasach gdy ludzie nie sięgają już tak często po płyty taka nagroda to spore osiągnięcie. Według wokalisty to właśnie świadczy o tym, że rock'n'roll będzie żyć wiecznie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Disturbed David Draiman