Seniorka na koncertowej pogawędce z liderem Disturbed

Aleksandra Degórska
15.11.2016 09:57
Seniorka na koncertowej pogawędce z liderem Disturbed Fot. kadr z wideo

O tym marzy każdy fan. David Draiman postanowił podejść do starszej kobiety, która stała pod samą sceną na koncercie w Sydney.

Łatwo można zauważyć, że większość publiczności na metalowych koncertach stanowią młodzi. Niekiedy wśród widzów znajdą się też i dzieci, a nawet osoby z naprawdę sporym doświadczeniem życiowym, w końcu nikt nie określił jakie są granice wieku dla metalowców. Oczywiście wiadomo jaki jest stereotyp - starsi ludzie nie przepadają za mocnym graniem. Zresztą wideo, w którym seniorzy po raz pierwszy słuchają System of a Down tylko to potwierdza. Choć warto dodać, że gdy ochłonęli stwierdzili, iż brzmi to jednak całkiem przyzwoicie.

Nic zatem zaskakującego, że gdy David Draiman zauważył podczas koncertu w Sydney w pierwszym rzędzie starszą kobietę, nie mógł wytrzymać i do niej podszedł. Jak wiadomo wokalista lubi wdawać się w dyskusje z fanami. Wystarczy wspomnieć o „zaoranej” fance Disturbed, której nieźle się dostało za wysyłanie sms-ów podczas koncertu zespołu.

Tym razem jednak Draiman był oczarowany starszą fanką o imieniu Adele. Kobieta miała akurat urodziny i postanowiła sprawić sobie prezent w postaci koncertu Disturbed, bo po prostu lubi tę kapelę. Wielbicielka przyznała również, że nie ma krążka formacji. Jej synom nie udało się żadnego kupić, bo wszystkie zostały niestety wyprzedane:

Gdy dostanę waszą płytę CD będę ją trzymać obok albumów Johna Denvera i klasycznego rocka.

Draiman zaproponował zatem, żeby dzieciaki pokazały jej jak używać serwisów streamingowych i pobierać muzykę, bo on, wraz z kolegami z zespołu, nie ma nic przeciwko temu. Okazało się jednak, że fanka nie jest zwolenniczką takiej formy słuchania muzyki. Wokalista był zachwycony taką wielbicielką i stwierdził, że jest to dowód na to, że rock wciąż żyje, czego dowodem jest starsza fanka, która dobrze się bawi.

Frontman zespołu oczywiście wyjaśnił, dlaczego ciężko jest dostać płyty Disturbed w Australii, bowiem najnowszy krążek grupy „Immortalized” pokrył się platyną, zaś singiel „The Sound Of Silence” zdobył nawet podwójną platynę.

W czasach gdy ludzie nie sięgają już tak często po płyty taka nagroda to spore osiągnięcie. Według wokalisty to właśnie świadczy o tym, że rock'n'roll będzie żyć wiecznie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.