24.05.2018 13:11

Seniorzy skomentowali reakcje dzieci na muzykę Led Zeppelin

Można łatwo się domyślić, że reakcje oraz komentarze dzieci i seniorów mocno się od siebie różnią.

Seniorzy słuchają Led Zeppelin
foto: kadr z wideo

Led Zeppelin to legendarny zespół, który każdy zna... a może i nie każdy, szczególnie jeśli ma się kilka lat i cały twój świat to zabawki oraz kreskówki. W ramach cyklu Kids react małe szkraby oglądają nagrania zespołów i oceniają ich twórczość. Dzieciaki przesłuchały już piosenki Nirvany, Guns N' Roses czy Metalliki.

Co ciekawe okazało się, że nazwa Led Zeppelin wcale nie jest im obca, a utwory zespołu szybko wpadają im w ucho. Mocno były zdziwione kolejnymi numerami, ale za to błyskawicznie skojarzyły „Immigrant Song” z filmu „Thor: Ragnarok”

Jak dzieci oceniły Led Zeppelin?

Podsumowując twórczość Led Zeppelin urwisy pozytywnie oceniły zespół. Doceniły dobre melodie i innowacyjność tej muzyki. Obejrzyjcie nagranie z dzieciakami, które zapoznały się z twórczością Brytyjczyków:

Co seniorzy sądzą o Led Zeppelin?

W tym przypadku łatwo się domyślić, jak starsze pokolenie oceniło utwory Led Zeppelin. Sporo osób ma wiele wspomnień z tymi piosenkami. Była to dobra muzyka do tańczenia, a utwory są nadal ponadczasowe. Zwrócono szczególną uwagę na wysoki wokal Roberta Planta i podobnie jak małe dzieciaki, seniorzy docenili zespół za to, że przedefiniowali rockową muzykę.

Starsze pokolenie obejrzało również reakcje maluchów na Led Zeppelin i w sumie nie byli niczym zaskoczeni - przewidywali, że dzieciaki będą mocno zdziwione takim brzmieniem.

Led Zeppelin vs. Greta Van Fleet

Starsze pokolenie przesłuchało również nagrania Grety Van Fleet i stwierdziło, że ta muzyka brzmi jak z lat 60.-70. i bardzo przypomina Led Zeppelin. Gdy jednak musieli zgadnąć czy dany utwór wykonuje Led Zeppelin czy Greta Van Fleet wiele osób nie poradziło sobie z tym zadaniem. Młody zespół właśnie pracuje nad pierwszym studyjnym albumem i fani rocka już nie mogą się doczekać.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Led Zeppelin