Serj Tankian skomentował prezydenturę Trumpa: "nigdy nie widziałem kogoś tak beznadziejnego w swojej pracy"

21.01.2021 12:34
Serj Tankian skomentował prezydenturę Trumpa: "nigdy nie widziałem kogoś tak beznadziejnego w swojej pracy" Fot. agestock/East News

Serj Tankian nigdy nie krył swoich poglądów politycznych i niechęci do byłego już prezydenta Trumpa. Artysta podsumował ostatnie 4 lata pod przywództwem miliardera.

Serj Tankian krytycznie o prezydenturze Trumpa

Wokalista System of a Down miał wyjątkowo krytyczne słowa dla byłego już prezydenta Donalda Trumpa. Jego administracja podpisała porozumienie z Turcją, które według Tankiana kompletnie pomija dziedzictwo kulturowe Armenii. Artysta napisał krótko, że w życiu nie widział "prezydenta, który tak bardzo ssał fiu*a".

Polecamy

Wokalista i jego koledzy z zespołu System of a Down od lat wspierali Armenię, z której pochodzą ich przodkowie. Panowie wydali nawet dwa utwory (pierwsze od 15 lat), które miały na celu szerzenie wiedzy i zdobywania pieniędzy dla kraju oraz dla Górskiego Karabachu, który został zaatakowany przez Azerbejdżan i Turcję.

Tankian opublikował na Facebooku post z Armeńskiej Komisji Narodowej w USA, która napisała:

Administracja Trumpa podpisała tragiczne dwustronne porozumienie z Turcją, które daje jej prawa do szerokiej religijno-kulturalnej spuścizny ludów zamieszkujących tamte tereny i innych mniejszości.

Polecamy

Wokalista dodał od siebie:

Dzięki Trump. W ostatnim momencie postanowiłeś dać Turcji panowanie nad spuścizną kulturową moich ludzi, ich starożytnymi kościołami i kamiennymi krzyżami. Jako nagroda za to, że próbowali nas wymordować. Nigdy nie widziałem prezydenta, który tak bardzo ssał fiu*a. 

Poniżej możecie zobaczyć oryginalny post Tankiana:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.