Serj Tankian wykonał z muzykami Audioslave „Like A Stone”

Aleksandra Degórska
05.06.2017 11:20
Serj Tankian wykonał z muzykami Audioslave „Like A Stone” Fot. Polaris / East News; AFP / East News

W ten właśnie sposób wokalista System of a Down postanowił uczcić pamięć niedawno zmarłego Chrisa Cornella.

Nadal wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią Chrisa Cornella. Muzyk popełnił samobójstwo 17 maja 2017 roku i wdowa wokalisty wyznała, że jej mąż mógł zażyć za dużą ilość leku Ativan co powoduje myśli samobójcze.

Raport toksykologiczny wykazał jednak, że w krwi muzyka w dzień jego śmierci znajdowało się znacznie więcej substancji, które występują w lekach na receptę. Nalokson, butalbital, barbiturany, lorazepam, pseudoefedryna - w raporcie pojawiły się właśnie te substancje.

Śmierć muzyka mocno przeżyli jego najbliżsi oraz przyjaciele. Nic zatem dziwnego, że wielu artystów złożyło mu muzyczny hołd. Podczas koncertu Prophets of Rage w ramach Rock Im Park zespół zaprosił na scenę Serja Tankiana, by wspólnie wykonać utwór Audioslave zatytułowany „Like A Stone”.

W skład Audioslave wchodzili oprócz Chrisa Cornella również Tim Commerford, Tom Morello oraz Brad Wilk, którzy obecnie udzielają się w Prophets Of Rage obok Chucka D i B-Real.

Posłuchajcie, jak wokalista System of a Down wybrzmiał w repertuarze Audioslave:

Audioslave powstał w 2001 roku i po wydaniu trzeciego krążka zatytułowanego „Revelations” w 2006 roku Chris Cornell odszedł z kapeli. Jeszcze w styczniu 2017 roku Tom Morello wyznał, że powrót Audioslave jest możliwy, ale niestety te plany nie dojdą do skutku...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.