Sesja zdjęciowa Królowej Rockowego Podkoszulka
Justyna Kierzkowska
22.12.2015 08:48
Sesja zdjęciowa Królowej Rockowego Podkoszulka Fot. Antyradio.pl

Prawdziwa Królowa Rockowego Podkoszulka może być tylko jedna! W pierwszej edycji konkursu została nią Anna Gajda. Zobaczcie wideo i galerię zdjęć z sesji!

W lipcu 2015 roku czytelnicy Antyradio.pl zagłosowali i zadecydowali, że tytuł Królowej Rockowego Podkoszulka trafi w ręce Ani. Główną nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa w koszulkach Antyradia.

Wydarzenie odbyło się w niedzielne przedpołudnie 13 grudnia 2015 roku w salonie muzycznym Riff w Warszawie przy placu Konstytucji, na tle kolorowych gitar. Laureatka konkursu pozowała w T-shirtach zaprojektowanych specjalnie dla fanów rocka i mocnych dźwięków. Za aparat chwycił Mariusz „Kobaru” Kowal, fotograf i charakteryzator specjalizujący się w sesjach zdjęciowych dla zespołów i muzyków. Dotychczas współpracował m.in. z takimi artystami jak: Behemoth, Iggy Pop, Combichrist, Vader, Cannibal Corpse i Fear Factory.

Przeczytaj także

Spodobały Ci się koszulki, które miała na sobie nasza Królowa? Zobacz w galerii zdjęć, jak wyglądają wzory kolejnych T-shirtów. Wszystkie z nich możesz znaleźć i kupić w sklepie koszulki.antyradio.pl. Już wkrótce na stronie internetowej znajdą się również poniższe zdjęcia naszej modelki.

W której koszulce Waszym zdaniem Ania prezentuje się najładniej? 

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.