22.12.2015 08:48

Sesja zdjęciowa Królowej Rockowego Podkoszulka

Prawdziwa Królowa Rockowego Podkoszulka może być tylko jedna! W pierwszej edycji konkursu została nią Anna Gajda. Zobaczcie wideo i galerię zdjęć z sesji!

Sesja zdjęciowa Królowej Rockowego Podkoszulka
foto: Antyradio.pl

W lipcu 2015 roku czytelnicy Antyradio.pl zagłosowali i zadecydowali, że tytuł Królowej Rockowego Podkoszulka trafi w ręce Ani. Główną nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa w koszulkach Antyradia.

Wydarzenie odbyło się w niedzielne przedpołudnie 13 grudnia 2015 roku w salonie muzycznym Riff w Warszawie przy placu Konstytucji, na tle kolorowych gitar. Laureatka konkursu pozowała w T-shirtach zaprojektowanych specjalnie dla fanów rocka i mocnych dźwięków. Za aparat chwycił Mariusz „Kobaru” Kowal, fotograf i charakteryzator specjalizujący się w sesjach zdjęciowych dla zespołów i muzyków. Dotychczas współpracował m.in. z takimi artystami jak: Behemoth, Iggy Pop, Combichrist, Vader, Cannibal Corpse i Fear Factory.

Spodobały Ci się koszulki, które miała na sobie nasza Królowa? Zobacz w galerii zdjęć, jak wyglądają wzory kolejnych T-shirtów. Wszystkie z nich możesz znaleźć i kupić w sklepie koszulki.antyradio.pl. Już wkrótce na stronie internetowej znajdą się również poniższe zdjęcia naszej modelki.

W której koszulce Waszym zdaniem Ania prezentuje się najładniej? 

Justyna Kierzkowska
Tagi: Anty TV