28.08.2015 13:29

Sevendust w „niedzisiejszym” lyric video

Utwór „Not Today” doczekał się klipu, do którego możecie sobie pośpiewać. Zobaczcie wideo promujące nowy krążek Sevendust!

Sevendust w „niedzisiejszym” lyric video
foto: kadr z wideo

To już 10. studyjna płyta w karierze zespołu Sevendust. „Kill The Flaw” ukaże się 2 października 2015 roku. Pierwszym oficjalnym wideo promującym krążek jest klip do „Not Today”.

Zobaczcie, jak wygląda i zaryczcie z wokalistą, Lajonem Witherspoonem!

W lutym 2015 roku kapela zapowiedziała, że wchodzi do studia, by nagrać następcę akustycznego krążka z 2014 roku – „Time Travelers & Bonfires”.

Gitarzysta, John Connolly, zdradził wtedy, jak może brzmieć nowy materiał Sevendust.

"

To zabawne, kiedy wychodzisz z akustycznego świata i natychmiast znów musisz grać metal. Na tej płycie znajdzie się wiele ciężkich brzmień, ale krążek będzie także bardzo melodyjny. Kocham brzmieć najciężej, jak się tylko da, ale Lajon ceni sobie melodyjny wokal. Myślę, że i tak będzie podekscytowany nowymi brzmieniami. "

Muzyk miał rację – Witherspoon najwyraźniej poczuł się dobrze w repertuarze z najnowszej płyty, ponieważ stwierdził, że razem z pozostałymi członkami zespołu „kocha nową muzykę i nie może się doczekać, aż podzieli się nią z niesamowitą rodziną Sevendust”.

Tracklista:

 1. Thank You
 2. Death Dance
 3. Forget
 4. Letters
 5. Cease And Desist
 6. Not Today
 7. Chop
 8. Kill The Flaw
 9. Silly Beast
 10. Peace And Destruction
 11. Torched

Graj jak Sevendust!

Gitarzysta kapeli, Clint Lowery, postanowił urozmaicić czas swoim fanom i ma dla Was niespodziankę. Jeśli zawsze chcieliście się na uczyć grać na gitarze utwór „Mountain” zespołu Sevendust, możecie zrobić to już teraz właśnie z Clintem!

Wideo jest tylko fragmentem wydawnictwa DVD zatytułowanego „The Sound And The Story”. Całość to zbiór filmów instruktażowych, na których Lowery przedstawia technikę grania kawałków pochodzących ze wszystkich projektów, w których brał udział muzyk. Poznacie muzyczną historię artysty oprawioną gitarowymi instrukcjami, posłuchacie niepublikowanych wywiadów z kolegami z zespołów Clinta oraz otrzymacie tabulatury w formacie pdf.

foto: kadr z wideo

Film w wersji DVD lub cyfrowej możecie kupić na tej stronie internetowej.

Czekacie na nowy krążek Sevendust?

Magdalena Słomka
Tagi: #Rock News #Sevendust