08.08.2019 14:07

"Sex" w wykonaniu niemieckiej YouTuberki. Posłuchajcie coveru Rammsteina [WIDEO]

Sprawdźcie, jak gitarzystka poradziła sobie z nowym utworem grupy Rammstein.

Rammstein cover
foto: kadr z wideo

Czy Wy też słuchacie bez przerwy nowej płyty Rammsteina? Takie kawałki, jak "Deutschland", "Sex" czy "Tattoo" szybko wpadają w ucho i trudno je wyrzucić z głowy. Polska publiczność mogła przekonać się, jak materiał wypadł na żywo 24 lipca 2019 w Chorzowie. Rammstein dał ogniste show i fani już nie mogą się doczekać kolejnego koncertu zespołu, który odbędzie się w przyszłym roku. Rammstein wróci 17 lipca 2020 roku i wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym.

YouTuberka zagrała cover Rammsteina "Sex" [WIDEO]

Czas oczekiwania można sobie umilić sięgając po covery Rammsteina, których nie brakuje w internecie. Niemiecka gitarzystka z kanału BÖSE FUCHS co rusz serwuje swoim fanom covery metalowych hitów i ostatnio skupiła się na najnowszych piosenkach kapeli. 23-latka ma już na swoich koncie m.in. utwór "Deutschland". Posłuchajcie, jak gitarzystka wypadła w piosence "Sex":

Rammstein cover po rosyjsku
Rammstein cover po rosyjsku
Przeczytaj także Rosyjska prowincja bawi się przy coverze "Ausländer". Posłuchaj Rammsteina po rosyjsku [WIDEO]

YouTuberka nagrała również covery "Puppe" czy "Tatoo":

Rammtein lubi prowokować i poruszać trudne tematy. W klipie do "Deutschland" pokazano historię Niemiec, m.in. Holocaust, barbarzyństwo i wojny. Natomiast na koncercie w Rosji muzycy z Rammsteina pocałowali się w ramach protestu przeciwko dyskryminacji LGBTQ, zaś na polskim koncercie muzycy wymachiwali tęczową flagą wspierając LGBT+.

Tagi: Duperele Rammstein