Czy wiesz, że... Shakira jest fanką Metalliki. Wokalistka maluje paznokcie do akompaniamentu metalu

22.03.2021 14:57
Shakira Fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Shakira słucha Metalliki i paraduje w koszulce z logo zespołu. Zobacz jej zdjęcie.

Gwiazdy pop często mają bardzo mało wspólnego ze światem rocka i metalu. Okazuje się jednak, że można wykonywać jeden rodzaj muzyki, a słuchać zupełnie czegoś innego. Metallica ma fanów na całym świecie i nie są to tylko thrashmetalowcy, którzy od rana do wieczora chodzą w koszulce z logo zespołu, glanach i jeansowych kamizelkach. Jedną z fanek zespołu jest chociażby Shakira, która z metalowym światem ma bardzo mało wspólnego.

Polecamy

Shakira jest fanką Metalliki. Wokalistka maluje paznokcie do akompaniamentu metalu

Skąd wiadomo, że Shakira słucha Metalliki? Wokalistka wrzuciła zdjęcie na Twittera pisząc, że we wtorki słucha Metalliki i maluje paznokcie. Niezły podkład muzyczny do zabiegów kosmetycznych... Co więcej, piosenkarka ma na sobie koszulkę z logo Metalliki:

Polecamy

Kolejnym potwierdzeniem, że Shakira naprawdę jest fanką Metalliki, to jej nagranie coveru "Nothing Else Matters":

Dobrze wiedzieć, że popowe gwiazdy lubią posłuchać mocniejszych brzmień i wrzucając nagrania rockowych twórców czy pozując w metalowych koszulkach promują takie kapele. Może któryś z fanów piosenkarki zwróci uwagę na Metallikę i odkryje coś nowego dla siebie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.