14.01.2020 17:06

Sharon Osbourne chce stworzyć film o życiu z Ozzym. Kto będzie reżyserem?

Żona Księcia Ciemności wyjawiła, że chciałaby stworzyć film na temat jej życia z Ozzym Osbournem. Kto miałby zostać reżyserem?

Ozzy i Sharon
foto: action press/Reporter

Większość partnerek gwiazd rocka nie może narzekać na nudę. Znając choćby kilka anegdot z życia Ozzy'ego Osbourne'a można uznać, że Sharon jest w czołówce najbardziej cierpliwych żon w historii rock and rolla. Oprócz tolerowania specyficznego trybu życia i zachowań męża w domu, kobieta przez lata dba także o jego interesy w pracy, pełniąc funkcję menadżera Księcia Ciemności. Teraz Sharon chciałaby podzielić się swoją historią z fanami. 

Sharon Osbourne chce stworzyć film o życiu z Ozzym

Żona Ozzy'ego od kilku lat jest jedną z współprowadzących talk show "The Talk". W jednym z ostatnich odcinków serii, kobieta wyznała, że chciałaby stworzyć film o sobie i o mężu. Osbourne podkreśliła jednak, że nie interesują ją oklepane biografie gwiazd rocka i ma na produkcję inny pomysł. 

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne opublikował singiel "Ordinary Man" z Eltonem Johnem

Kobieta podkreśliła, że jej celem na 2020 rok jest stworzenie produkcji o jej dzieciństwie i wczesnych latach u boku Ozzy'ego. Historia ma kończyć się zawarciem przez Osbourne'ów małżeństwa.

"

Nie chcę kolejnego filmu o rock and rollu, seksie, narkotykach i pieniądzach. Nie tym się zajmuję. Nie było jeszcze filmu o kobiecie, która faktycznie zarządzała kapelą i pełniła rolę menadżera. To prawdziwa historia. Historia o kimś, kto poradził sobie z takim zadaniem, odniósł sukces i może pokazać temat z innej strony. "

W jednym z wywiadów Osbourne przyznała nawet, że prace nad filmem już trwają. Chociaż nie ma więcej oficjalnych informacji na temat produkcji, to Sharon rzekomo wybrała na reżysera Danny'ego Boyle'a, którego wymarzyła sobie jako twórcę.

Zobacz też: Ozzy zareagował na doniesienia o jego zbliżającej się śmierci i opublikował piosenkę "Alive" 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne