19.02.2020 14:30

Sharon Osbourne komentuje stan zdrowia Ozzy'ego. Kiedy muzyk wróci na scenę?

Żona Ozzy'ego wyznała, ile czasu zajmie leczenie i jak fani zareagowali na wiadomość o odwołaniu trasy.

Ozzy i Sharon Osbourne
foto: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Pod koniec stycznia 2020 Ozzy Osbourne opowiedział o swojej chorobie - niestety muzyk cierpi na Parkinsona. Ostatnie lata były dosyć ciężkie dla wokalisty i Ozzy ponownie poinformował swoich fanów o odwołaniu trasy "No More Tours 2". Okazuje się, że artysta musi skupić się teraz na leczeniu i woli od razu przesunąć całe tournée, zamiast na ostatnią chwilę odwoływać pojedyncze koncerty. O stanie zdrowia muzyka wypowiedziała się jego żona, Sharon Osbourne, która wyznała, że leczenie okazało się być dłuższe, niż początkowo zakładali.

Sharon Osbourne komentuje stan zdrowia Ozzy'ego. Kiedy muzyk wróci na scenę?

Żona muzyka pojawiła się w telewizyjnym show "The Talk", w którym zdradziła szczegóły podjęcia decyzji o rezygnacji z trasy koncertowej:

"

Rozmawialiśmy z lekarzem, którego Ozzy odwiedzi w Szwajcarii. Zerknął na jego trasę i powiedział: "Wiesz, że będziesz musiał trochę tutaj zostać?", na co odparliśmy: "Tak, 2 tygodnie będą ok". Lekarz odpowiedział: "Nie, leczenie może zająć 8 tygodniu". Dlatego odwołaliśmy trasę. Leczenie musi trochę potrwać, nie będzie tak, że wejdzie do szpitala i od razu z niego wyjdzie. Dlatego też musimy trochę na to poświęcić czasu. "

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne po raz kolejny odwołał trasę koncertową. Znowu ma problemy zdrowotne

Wszystko wskazuje na to, że po okresie 8 tygodniu, muzyk będzie mógł wrócić na scenę. Sharon zapytano również o reakcję fanów na kolejne odwołanie trasy. Mimo tego, że obawiała się negatywnych komentarzy, okazało się, że fani mocno wspierają Ozzy'ego i życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Ozzy Osbourne z nową płytą "Ordinary Man"

Mimo problemów zdrowotnych, Ozzy zdołał nagrać nowy materiał. Płyta "Ordinary Man" ukaże się 21 lutego 2020. Na albumie pojawi się 10 premierowych kawałków oraz jeden, który został nagrany na potrzeby płyty Post Malone'a. Fani będą mogli już 20 lutego posłuchać przedpremierowo krążka "Ordinary Man" i zrobić sobie pamiątkową dziarę na cześć Księcia Ciemności.

Zobacz także: Wydziaraj się i posłuchaj nowej płyty Ozzy'ego. Antyradio dołączyło do akcji wokalisty Black Sabbath

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne