11.05.2016 11:56

Sharon Osbourne potwierdziła rozstanie z Ozzym

Źle dzieje się w rodzinie Osbourne'ów. Żona Ozzy'ego przyznała, że słuchy dotyczące rozstania pary są prawdą.

Sharon Osbourne potwierdziła rozstanie z Ozzym
foto: kadr z wideo

Trudno w to uwierzyć, ale rzeczywiście Ozzy i Sharon Osbourne rozwodzą się po 33 latach. Wokalista wyprowadził się z posiadłości, w której mieszkał wraz z żoną. Plotki głoszą, że powodem rozstania jest romans muzyka ze stylistką Michelle Pugh. Chodziły również słuchy o tym, że dana sytuacja spowodowana jest uzależnieniami Ozzy'ego, ale artysta zdementował te pogłoski twierdząc, że od ponad trzech lat jest trzeźwy.

Jak wiadomo para nieraz przeżywała kryzys, małżonkowie niejednokrotnie rozstawali się i powracali do siebie. Tym razem jednak sprawa wygląda na poważny problem. Sharon Osbourne nie pojawiła się w poniedziałkowym wydaniu swojego programu „The Talk” 9 maja 2016 roku. Zrobiła to dopiero na drugi dzień i w końcu udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła rozstanie z mężem:

"

To nie są plotki, to prawda! Ozzy wrócił do domu, ale ja się wyprowadziłam. "

Sharon przyznała, że jest nieco zagubiona w całej tej sytuacji i musi zastanowić się nad tym, jak chce ułożyć sobie życie:

"

Szczerze powiedziawszy, to w tym momencie nie mam pojęcia co robić z resztą mojego życia. Potrzebuję czasu, by się zastanowić nad tym, czym chcę się zająć. Zmierzam do ostatniego rozdziału mojego życia. Chcę ostrożnie to wszystko przemyśleć... bo mam 63 lata i nie mogę dalej tak żyć. "

Czy to oznacza, że para rozchodzi się na dobre?

"

Naprawdę nie wiem. W tym momencie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem czego chcę. Muszę podążać za swoim sercem, a nawet nie wiem, co ono mi mówi. "

Sharon przyznała, że pomimo trudnej sytuacji nie zerwała ostatecznie stosunków z mężem:

"

Rozmawiamy z Ozzym, dyskutowaliśmy ostatniej nocy. Nie jestem z nim, ale nadal mamy kontakt. Przeżyłam z nim niesamowite życie, dał mi trójkę wspaniałych dzieci i kocham go. "

Wiadomo, że temat podłapały tabloidy, które zaczęły drążyć sprawę chcąc wyciągnąć jak najwięcej informacji na temat całego tego zajścia. Z tego powodu Sharon stara się nie zwracać uwagi na żółtą prasę:

"

Unikam oglądania jakichkolwiek zdjęć i niczego nie czytam. Wiem co się dzieje. Nie chcę tego czytać, to jak posypywanie solą ran, a tego nie potrzebuję. "

Zobaczcie, jak wyglądał wywiad Sharon dotyczący rozstania z mężem:

Pomimo trudnego okresu w życiu Sharon twierdzi, że ma się dobrze i udaje jej się prowadzić normalne życie:

"

Czuję się świetnie, naprawdę. Nie mogę wyrazić swojej wdzięczności osobom, które mnie wspierają i wszystkim domownikom, którzy podtrzymują mnie na duchu, wysyłają mi wiadomości pełne wyrazu miłości. Znalazłam w sobie wewnętrzną siłę i mówię sobie: „Ok, co teraz? Dam radę”. "

Miejmy nadzieję, że małżonkowie dojdą do porozumienia, bo szkoda byłoby zmarnować 33 lat małżeństwa.

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele