Sharon Osbourne potwierdziła rozstanie z Ozzym

Aleksandra Degórska
11.05.2016 11:56
Sharon Osbourne potwierdziła rozstanie z Ozzym Fot. kadr z wideo

Źle dzieje się w rodzinie Osbourne'ów. Żona Ozzy'ego przyznała, że słuchy dotyczące rozstania pary są prawdą.

Trudno w to uwierzyć, ale rzeczywiście Ozzy i Sharon Osbourne rozwodzą się po 33 latach. Wokalista wyprowadził się z posiadłości, w której mieszkał wraz z żoną. Plotki głoszą, że powodem rozstania jest romans muzyka ze stylistką Michelle Pugh. Chodziły również słuchy o tym, że dana sytuacja spowodowana jest uzależnieniami Ozzy'ego, ale artysta zdementował te pogłoski twierdząc, że od ponad trzech lat jest trzeźwy.

Jak wiadomo para nieraz przeżywała kryzys, małżonkowie niejednokrotnie rozstawali się i powracali do siebie. Tym razem jednak sprawa wygląda na poważny problem. Sharon Osbourne nie pojawiła się w poniedziałkowym wydaniu swojego programu „The Talk” 9 maja 2016 roku. Zrobiła to dopiero na drugi dzień i w końcu udzieliła wywiadu, w którym potwierdziła rozstanie z mężem:

To nie są plotki, to prawda! Ozzy wrócił do domu, ale ja się wyprowadziłam.

Sharon przyznała, że jest nieco zagubiona w całej tej sytuacji i musi zastanowić się nad tym, jak chce ułożyć sobie życie:

Szczerze powiedziawszy, to w tym momencie nie mam pojęcia co robić z resztą mojego życia. Potrzebuję czasu, by się zastanowić nad tym, czym chcę się zająć. Zmierzam do ostatniego rozdziału mojego życia. Chcę ostrożnie to wszystko przemyśleć... bo mam 63 lata i nie mogę dalej tak żyć.

Czy to oznacza, że para rozchodzi się na dobre?

Naprawdę nie wiem. W tym momencie nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem czego chcę. Muszę podążać za swoim sercem, a nawet nie wiem, co ono mi mówi.

Sharon przyznała, że pomimo trudnej sytuacji nie zerwała ostatecznie stosunków z mężem:

Rozmawiamy z Ozzym, dyskutowaliśmy ostatniej nocy. Nie jestem z nim, ale nadal mamy kontakt. Przeżyłam z nim niesamowite życie, dał mi trójkę wspaniałych dzieci i kocham go.

Wiadomo, że temat podłapały tabloidy, które zaczęły drążyć sprawę chcąc wyciągnąć jak najwięcej informacji na temat całego tego zajścia. Z tego powodu Sharon stara się nie zwracać uwagi na żółtą prasę:

Unikam oglądania jakichkolwiek zdjęć i niczego nie czytam. Wiem co się dzieje. Nie chcę tego czytać, to jak posypywanie solą ran, a tego nie potrzebuję.

Zobaczcie, jak wyglądał wywiad Sharon dotyczący rozstania z mężem:

Pomimo trudnego okresu w życiu Sharon twierdzi, że ma się dobrze i udaje jej się prowadzić normalne życie:

Czuję się świetnie, naprawdę. Nie mogę wyrazić swojej wdzięczności osobom, które mnie wspierają i wszystkim domownikom, którzy podtrzymują mnie na duchu, wysyłają mi wiadomości pełne wyrazu miłości. Znalazłam w sobie wewnętrzną siłę i mówię sobie: „Ok, co teraz? Dam radę”.

Miejmy nadzieję, że małżonkowie dojdą do porozumienia, bo szkoda byłoby zmarnować 33 lat małżeństwa.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.