Sharon Osbourne skrytykowała film "Bohemian Rhapsody": Nie jestem w stanie tego oglądać!

24.07.2019 11:43
Sharon Osbourne skrytykowała film "Bohemian Rhapsody": Nie jestem w stanie tego oglądać! Fot. . kadr z filmu YouTube: Sharon Osbourne Remembers Ozzy Doing 'Crappy' Things

Sharon Osbourne udzieliła niedawno wywiadu, w którym postanowiła wyrazić swoją opinię na temat filmu "Bohemian Rhapsody" i gitarzysty zespołu Queen.

Sharon Osbourne jest żoną jednego z najpopularniejszych wokalistów metalowych, a także jego menadżerką. To właśnie ona jest odpowiedzialna za organizację festiwalu Ozzfest. Razem z Księciem Ciemności są małżeństwem od 1982 roku. Ich związek jest daleki od standardowych relacji. Ozzy nie raz zdradzał Sharon, a ona narkotyzowała go, żeby niewierny partner przyznał się do zdrad. To są dopiero metody...

Sharon Osbourne należy do tych osób, które mówią co myślą i za nic mają opinię innych. W końcu to ona głośno powiedziała, że bilety na koncerty powinny kosztować 800 dolarów. Tym razem kobieta postanowiła wyrazić swoją opinię na temat filmu "Bohemian Rhapsody" i muzyków zespołu Queen.

Sharon Osbourne ostro o "Bohemian Rhapsody"

Podczas wywiadu z "Celebrity Access", Sharon została zapytana o produkcję Bryana Singera, która w 2019 roku zdobyła Oscara w aż czterech kategoriach. Film zaskarbił sobie sympatię rzeszy widzów na całym świecie. Jednak obraz nie przypadł do gustu Sharon Osbourne:

Nie podobał mi się. Nie jestem w stanie tego oglądać! Wiem, że ten dzieciak [Rami Malek] zdobył Oscara, ale nie jestem po prostu w stanie tego oglądać.

Przeczytaj także

Kiedy dziennikarz wspomniał opinie krytyków, którzy zarzucali produkcji przekręcanie faktów, Sharon niemal od razu zareagowała. Ostre słowa padły również na gitarzystę Queen:  

Proszę, nie wciskajcie mi kitu, że Brian [May] robił to, że Brian robił tamto. Brian robił to, co powiedział mu Freddie i tyle. I wiesz co? To tak, jakby Ci dwaj [Roger Taylor i Brian May] mogli w końcu zwrócić na siebie uwagę, której od zawsze potrzebowali, a którą dostawał Freddie. Kiedy patrzyłeś na Queen, miałeś gdzieś wszystkich innych. Byłeś skupiony tylko na Freddiem.

Sharon Osbourne przyznała również, że Mercury był niezastąpiony. Kobieta zwróciła uwagę na jego skalę głosu, która była niespotykana i dodała, że z wokalistą Queen nie można było konkurować. Cóż, ciężko nie przyznać jej racji...

Zobacz także: Ozzy i Sharon nienawidzą Donalda Trumpa

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.