Sharon Osbourne z koronawirusem. Żona Ozzy'ego trafiła do szpitala przez COVID-19

15.12.2020 11:16
Ozzy i Sharon Osbourne Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Żona Ozzy'ego Osbourne'a zachorowała na COVID-19. Kobieta poinformowała swoich fanów o zdarzeniu za pośrednictwem social mediów.

10 grudnia 2020 roku minął dokładnie rok od zdiagnozowania pierwszego pacjenta z koronawirusem. Pacjent zero pojawił się w Wuhan, jednak po niecałych 3 miesiącach pandemia dotarła do każdego zakątka świata. COVID-19 nie omija świata muzyki, filmu ani celebrytów. Przez koronawirusa trzeba było odwołać wszystkie międzynarodowe trasy koncertowe, przełożyć premiery wielkich produkcji czy wstrzymać prace na planach filmowych.

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat szczepionek, które mają nas ochronić przed koronawirusem. Staną się one dostępne dla większej liczby osób w 2021 roku, co napawa optymizmem. Póki co jednak ludzie na całym świecie nadal chorują, a statystyki rosną.

Sharon Osbourne z koronawirusem

Do osób, które zaraziły się koronawirusem dołączyła Sharon Osbourne. Żona i menadżerka jednego z najpopularniejszych muzyków rockowych na świecie po diagnozie trafiła do szpitala.

Sharone podzieliła się informacją o swoim stanie zdrowia za pośrednictwem social mediów. Opublikowała wpis, w którym poinformowała, że powoli wraca do siebie.

Polecamy

Żona Osbourne'a podkreśliła, że Ozzy otrzymał wynik negatywny testu i jest zdrowy. Kobieta wyszła ze szpitala, jednak nie dołączyła do męża, aby nie narażać go na niebezpieczeństwo.

Chciałam podzielić się z Wami wieścią, że uzyskałam pozytywny wynik testu na COVID-19. Po krótkiej wizycie w szpitalu wracam do zdrowia w miejscu, które jest oddalone od Ozzy'ego. On otrzymał wynik negatywny.

Sharon przekazała również, że program "The Talk", który współprowadzi od 2010 roku, póki co nie jest nagrywany. Zaplanowana przerwa trwa, a Osbourne prosi fanów o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i życzy dużo zdrowia.

Wnuczka Ozzy'ego z koronawirusem

To nie pierwsza osoba w rodzinie Osbourne'ów, która zachorowała na COVID-19. Pod koniec września 2020 roku Sharon przebywała już na domowej kwarantannie. W programie "The Talk" żona Ozzy'ego poinformowała, że jej 2,5-letnia wnuczka Minnie zaraziła się koronawirusem, dlatego musi na siebie szczególnie uważać. 

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.