14.10.2019 15:28

Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO]

Okazuje się, że nawet Książę Ciemności ma swoje chwile słabości... Sharon Osbourne opowiedziała o łzach Ozzy'ego.

fot. Sharon Osbourne o płaczu Ozzy'ego
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Nikt się tego nie spodziewał, nawet sam Ozzy. Sharon Osbourne w swoim talk show "The Talk" opowiedziała o zdrowiu swojego męża, Ozzy'ego i o tym, co doprowadziło go do łez. Okazuje się, że Książę Ciemności, jak na muzyka przystało, jest bardzo wrażliwy i czasami ciężko mu ukryć uczucia.

Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO]

Okazuje się, że Ozzy'emu ciężko poradzić sobie z życiem... nie na trasie. Muzykowi bardzo brakuje koncertowania. Sharon Osbourne w programie powiedziała:

"

Oglądaliśmy coś pewnego dnia, pokazywali zespół w trasie. To był dokument - nie wiem nawet, jak nazywał się zespół - ale artyści byli pokazani w busie, który dokądś zmierzał. Wtedy usłyszałam "wyłącz to, nie mogę na to patrzeć" - miał łzy w oczach. [Ozzy] bardzo tęskni za swoim życiem i nie może się doczekać aż doktor powie mu, że wszystko jest okej i może wyruszyć w drogę. On po prostu chce rozwinąć skrzydła i odlecieć. Taki już jest. "

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne ponownie odwołał koncerty ze względu na stan zdrowia. Opublikował specjalne oświadczenie [WIDEO]

Nagranie z tej pogawędki możecie obejrzeć poniżej: 

Ozzy Osbourne nie raz podkreślał w wywiadach, że przerwa od koncertowania jest dla niego bardzo ciężka. Lider Black Sabbath nie umie usiedzieć w miejscu i nie potrafi skupić się na innych zajęciach.

Zobacz także: Ozzy Osbourne trafił do czołówki listy Billboardu pierwszy raz od 30 lat

Tagi: Ozzy Osbourne Black Sabbath