Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO]

14.10.2019 15:28
Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO] Fot. . FaceToFace/REPORTER/East News

Okazuje się, że nawet Książę Ciemności ma swoje chwile słabości... Sharon Osbourne opowiedziała o łzach Ozzy'ego.

Nikt się tego nie spodziewał, nawet sam Ozzy. Sharon Osbourne w swoim talk show "The Talk" opowiedziała o zdrowiu swojego męża, Ozzy'ego i o tym, co doprowadziło go do łez. Okazuje się, że Książę Ciemności, jak na muzyka przystało, jest bardzo wrażliwy i czasami ciężko mu ukryć uczucia.

Sharon Osbourne zdradza, co doprowadziło Ozzy'ego do łez [WIDEO]

Okazuje się, że Ozzy'emu ciężko poradzić sobie z życiem... nie na trasie. Muzykowi bardzo brakuje koncertowania. Sharon Osbourne w programie powiedziała:

Oglądaliśmy coś pewnego dnia, pokazywali zespół w trasie. To był dokument - nie wiem nawet, jak nazywał się zespół - ale artyści byli pokazani w busie, który dokądś zmierzał. Wtedy usłyszałam "wyłącz to, nie mogę na to patrzeć" - miał łzy w oczach. [Ozzy] bardzo tęskni za swoim życiem i nie może się doczekać aż doktor powie mu, że wszystko jest okej i może wyruszyć w drogę. On po prostu chce rozwinąć skrzydła i odlecieć. Taki już jest.

Przeczytaj także

Nagranie z tej pogawędki możecie obejrzeć poniżej: 

Ozzy Osbourne nie raz podkreślał w wywiadach, że przerwa od koncertowania jest dla niego bardzo ciężka. Lider Black Sabbath nie umie usiedzieć w miejscu i nie potrafi skupić się na innych zajęciach.

Zobacz także: Ozzy Osbourne trafił do czołówki listy Billboardu pierwszy raz od 30 lat

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.