Shaun Morgan klęka przed Nirvaną

trustekpan trustekpan
23.09.2014 15:04
Shaun Morgan klęka przed Nirvaną Fot. facebook.com

Wokalista Seether wyznał, że chciałby wystąpić razem z członkami Nirvany. Nie wiadomo co na to muzycy legendy grunge'u.

Morgan był pod wielkim wrażeniem pół-odrodzenia Nirvany podczas Rock and Roll Hall of Fame 2014. Nie ukrywa, że z chęcią podjąłby współpracę z byłymi członkami formacji z Aberdeen.

Kiedy został zapytany czy zagrałby z byłymi muzykami Nirvany, odpowiedział:

Z przyjemnością bym to zrobił, ale niestety nikt mi jeszcze takiej propozycji nie złożył. Jako dzieciak, zawsze marzyłem o wspólnym graniu i nawet krótki występ byłby dla mnie czymś wielkim, ale nie jest to coś, do czego kiedykolwiek dążyłem.

Oczywiście Morgan nie ma zamiaru uciekać z Seether. Zespół cały czas cieszy się popularnością. Ostatnio wydał szósty z kolei album pt. „Isolate and Medicate”. To pierwsza płyta z nowym gitarzystą Bryanem Wickmannem, który podmienił Troya McLawhorna z powrotem grającego w Evanescence.

Skoro podczas Rock and Roll Hall of Fame, Nirvana wystapiła z Lorde, Joan Jett, Kim Gordon i St. Vincent, to czemu Shaun Morgan miałby być gorszy...? Co na to Dave Grohl, Kris Novoselic and Pat Smear? Czekamy!

trustekpan trustekpan Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.