08.10.2019 11:16

Sia wyznała, że jest nieuleczalnie chora: "Życie jest kure*sko trudne"

Artystka poinformowała, że ma poważne problemy zdrowotne i wspiera wszystkich, którzy podobnie jak ona walczą z uporczywym bólem.

 Sia
foto: Rich Fury/Invision/AP/East News

Australijska wokalistka, Sia, postanowiła poinformować swoich fanów o tym, że jest nieuleczalnie chora. 4 października 2019 na Twitterze artystki pojawił się wpis dotyczący jej stanu zdrowia. Wyznała, że zmaga się z zespołem Ehlersa-Danlosa, chorobą genetyczną, która objawia się nadmierną wiotkością stawów i niekiedy mocno elastyczną skórą.

Sia wyznała, że jest nieuleczalnie chora: "Życie jest kure*sko trudne"

Wokalistka w kolejnych wpisach postanowiła wyznać swoim fanom, że cały czas ma nerwobóle, jak również zdiagnozowano u niej łagodnego guza przysadki mózgowej. W dodatku ma niedoczynność tarczycy oraz cierpi na zespół stresu pourazowego i zespół kanału łokciowego. Wyznając to wszystko Sia postanowiła wesprzeć osoby, które podobnie jak ona zmagają się z chorobami:

"

Chciałabym powiedzieć tym, którzy walczą z bólem, czy to fizycznym czy psychicznym, kocham Was, nie poddawajcie się. Życie jest kure*sko trudne. Ból uprzykrza życie i nie jesteście sami. "

Sia narobiła sporo szumu w przemyśle muzycznym wydając albumy "Some People Have Real Problems" w 2008 roku i "We Are Born" w 2010. W kolejnych latach napisała hity dla Rihanny, rapera Flo Rida czy Davida Guetty. Płyta "1000 Forms of Fear" wydana w 2014 roku zadebiutowała na 1. miejscu listy Billboard 200. To właśnie na tym krążku pojawił się singiel "Chandelier", który stał się jej największym hitem. W teledyskach do utworów promujących płytę wystąpiła młoda tancerka Maddie Ziegler.

Dyskografię piosenkarki zamyka krążek "Everyday Is Christmas" z 2017 roku. 2 lata później ukazał się album supergrupy LSD, w którym obok Sii pojawili się raper Labrinth oraz producent Diplo.

Tagi: Rock News