16.03.2017 13:50

Sieć neuronowa oceniła dziwne zdjęcia muzyków

Po co rzucać monetą skoro można za pomocą strony internetowej upewnić się czy fotografia jest dobra, czy też nie. Zobaczcie, jakie wyniki pojawiły się przy zdjęciach m.in. muzyków Slipknot, Biffy Clyro czy Linkin Park.

Sieć neuronowa oceniła dziwne zdjęcia muzyków
foto: AP / East News; everypixel.com

Fotograf na koncertach musi naprawdę mocno się napocić, żeby zrobić dobre zdjęcie - nie dość, że muzycy skaczą jak poparzeni po scenie, to często nie są zbyt fotogeniczni i robią takie miny, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Niekiedy jednak takie zdjęcia z dziwną pozą czy miną można nazwać artystyczną fotografią i rzeczywiście coś, co może jednym niezbyt przypadnie do gustu inni uznają za sztukę. Ilu fotografów tyle i opinii.

Jeżeli macie wątpliwości dotyczące tego, czy dane zdjęcie jest rewelacyjne to możecie sięgnąć po stronę everypixel.com - sieć neuronowa bazująca na opiniach fotografów i designerów oceni poziom fotografii podając konkretny procentowy wynik.

Co więcej zasugeruje co też znajduje się na tych zdjęciach. Postanowiliśmy sprawdzić, jak zostaną ocenione dziwne fotografie muzyków Metalliki czy Queen - wyniki są naprawdę zaskakujące!

A Wy uważacie te fotografie za ciekawe?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Galeria