Sinead O'Connor: Co ta szmata robi na okładce „Rolling Stone”?

Małgorzata Wierzejewska
15.07.2015 12:46
Sinead O'Connor: Co ta szmata robi na okładce „Rolling Stone”? Fot. Man Alive!/ Flickr.com

Dla Sinead O'Connor nastąpił koniec świata. Muzycznego. Artystka skomentowała fakt pojawienia się na okładce prestiżowego magazynu „Rolling Stone” Kim Kardashian. Jak widzicie, nie jest zachwycona!

Sinead O'Connor jest oburzona, zniesmaczona i wściekła. Choć te słowa i tak nie oddają pewnie do końca stanu, w jakim znajduje się irlandzka wokalistka. Wszystkiemu winna jest ta okładka.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Niby wszystko ładnie, pięknie. Okładka niczego sobie, Kim Kardashian w marynarskim wdzianku prezentuje się niczym dziewczyna lipca, ale... no właśnie. Sinnead O'Connor słusznie zauważyła, że celebrytka raczej nie ma nic wspólnego ze światem rock'n'rolla.

Co ta szmata („nie uśmiecham się za dużo, bo będę mieć zmarszczki”) robi na okładce „Rolling Stone”? Muzyka oficjalnie umarła. Kto by się spodziewał, że to „Rolling Stone” ją zamorduje. Simon Cowell i Louis Walsh nie mogą brać całej winy na siebie. Bob Dylan musi być kure*sko przerażony.   

foto: Facebook/ Sinead O'Connor Fot. foto: Facebook/ Sinead O'Connor

Piosenkarka namawia teraz wszystkich, aby od tej pory bojkotowali magazyn. Wysilać specjalnie się nie musi, ponieważ czytelnicy „Rolling Stone” już wyrazili swoją dezaprobatę. Niektórzy, gdy tylko zobaczyli nową okładkę z Kim Kardashian napisali nawet, że przestają śledzić oficjalny profil gazety na Facebooku.

Zgadzacie się z Sinead O'Connor?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.