30.11.2015 09:04

Sinead O’Connor napisała samobójczą notkę na Facebooku

Policja ogłosiła, że artystka została znaleziona cała i... nie do końca zdrowa. Sinead została skierowana na leczenie.

Sinead O’Connor napisała samobójczą notkę na Facebooku
foto: Splash News / East News

Wokalistka, która od dawna uzewnętrznia się w portalach społecznościowych, tym razem poszła na całość. Umieściła na Facebooku wpis, w którym wyznała, że znajduje się w pewnym irlandzkim hotelu, zameldowała się pod fałszywym nazwiskiem i przedawkowała narkotyki.

"

Dwie ostatnie noce mnie wykończyły. Przedawkowałam. Nie ma innego sposobu na to, by zdobyć szacunek. Nie ma mnie w domu, jestem w hotelu, gdzieś w Irlandii, pod zmienionym nazwiskiem. Jeślibym tego nie napisała, moje dzieci i cała rodzina nigdy by się o tym nie dowiedziały. "

Sinead O'Connor podkreśliła, że bliscy się nią nie interesują i „kazali jej się pie*dolić”, a ona czuje się opuszczona i wykorzystana. Wspomniała także, że rodzina ją opuściła - została sama po ciężkim zabiegu wycięcia macicy, który odbył się w sierpniu 2015 roku.

"

Podobno jestem śmieciem i zasługuję na porzucenie i traktowanie jak gówno właśnie wtedy, kiedy wycięto mi macicę, a moje dziecko jest bardzo chore. "

Serwis „Billboard” poinformował fanów o aktualnej sytuacji artystki. Policja zajęła się sprawą.

"

Sinead O'Connor została znaleziona i otrzymała pomoc medyczną po domniemanym przedawkowaniu w pokoju hotelowym w Irlandii. O'Connor została odnaleziona i jest bezpieczna. "

Wygląda na to, że artystka po kolei spisuje na straty wszystkie wartości, które miały znaczenie w jej życiu. W lipcu 2015 roku Sinead stwierdziła, że „muzyka oficjalnie umarła”, a to za sprawą kontrowersyjnej okładki magazynu „Rolling Stone”. Z kolei w marcu 2015 oznajmiła, że wykluczy ze swojego repertuaru swój największy przebój – „Nothing Compares To You”. Wszystko przez to, że  chce być szczera wobec swoich fanów, a wykonując na scenie ten utwór „czułaby się jak oszustka”.

Sinead, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia...

Magda Słomka
Tagi: Duperele Sinead O'Connor