09.09.2019 15:47

Sinead O'Connor wróciła na scenę po 5 latach przerwy. Zagrała największe hity

Po pięciu latach przerwy, Sinead O'Connor wróciła na scenę. Piosenkarka zagrała hity w irlandzkim programie The Late Late Show. 

Sinead O'Connor
foto: kadr z wideo

Irlandzka piosenkarka Sinead O'Connor zniknęła ze sceny na około pięć lat. Jednak ze względu na jej liczne kontrowersyjne wypowiedzi, nadal było o niej głośno. Najwyraźniej wokalistka zaczęła tęsknić za śpiewaniem, ponieważ po długiej przerwie pojawiła się w telewizji, wykonała nieśmiertelne przeboje i zapowiedziała krótką trasę po rodzinnej Irlandii.

Sinead O'Connor wróciła na scenę po 5 latach

Sinead O'Connor pojawiła się w irlandzkim programie The Late Late Show. Wokalistka wykonała cover Prince'a "Nothing Compares 2 U" oraz utwór "Rainy Night in Soho” ubrana w tradycyjny muzułmański hidżab. Wykonanie poruszyło wszystkich obecnych w studio, którzy nagrodzili O'Connor gromkimi brawami.

Zobacz też: Sinead O’Connor: Nie chce spędzać czasu z białymi ludźmi, bo są obrzydliwi 

Rozmowa Ryana Tubridy'ego z piosenkarką szybko przeszła na tematy religijne. Artystka podkreśliła, że cieszy się, że Irlandia się zmienia i ucisk ze względów religijnych jest tam o wiele mniejszy niż kiedyś. O'Connor nie kryła także swojego wzruszenia tak dużym zainteresowaniem jej koncertami, które wokalistka zagra jesienią w Irlandii.

"

Cieszę się, że będę mogła wystąpić. Naprawdę myślałam, że nikt już nie będzie chciał przyjść na moje koncerty, a bilety się nie sprzedadzą po tak długiej przerwie. "

Zobacz też: Sinead O’Connor chce przeżyć Bono, żeby nie przemawiał na jej pogrzebie

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Sinead O'Connor