27.03.2018 18:11

Siostry Godlewskie zaśpiewały cover „(I Can't Get No) Satisfaction” i chcą supportować The Rolling Stones

Panie się nie poddają i dalej torturują nas coverami. Tym razem wzięły się za repertuar rockowej legendy.

Siostry Godlewskie zaśpiewały cover „(I Can't Get No) Satisfaction” i chcą supportować The Rolling Stones
foto: kadr z wideo

Niestety w internetowym świecie bardzo łatwo można zdobyć popularność - szczególnie jeśli robi się coś głupiego. Ludzie lubią się pośmiać z głupoty innych, ale udostępniając dalej mało lotne nagrania nie zdają sobie sprawy, że popularyzują czyjąś nieudolną twórczość.

Tak się stało w przypadku sióstr Godlewskich, które stały się internetowym hitem. Panie z niezwykłym zaangażowaniem wykonały covery znanych hitów i doprowadziły do śmiechu niejednego internautę. Oczywiście usłyszały sporo krytyki, ale to ich nie zniechęciło i postanowiły nadal śpiewać. Co więcej doczekały się własnego programu w telewizji i siostry Godlewskie nagrały przebój disco polo, który już doczekał się metalowego coveru.

Siostry Godlewskie śpiewają The Rolling Stones

Teraz panie postanowiły pośpiewać The Rolling Stones - w końcu zespół zagra 8 lipca 2018 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Siostry Godlewskie zanuciły zatem

Sprawdźcie, czy wyszło źle... czy bardzo źle:

Panie liczą na to, że zagrają jako support przed The Rolling Stones - życzymy powodzenia! :( Trasa brytyjskiej legendy „Stones - No Filter” rozpocznie się 17 maja 2018 w Dublinie i zahaczy również o Warszawę.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rolling Stones