30.06.2017 15:38

Siostry Jenner stworzyły koszulki z podobiznami legend rocka i samych siebie

Celebrytki szybko wycofały swoje produkty, bo okazało się, że nie mają pozwolenia na używanie wizerunku znanych gwiazd.

Siostry Jenner stworzyły koszulki z podobiznami legend rocka i samych siebie
foto: East News

Już jakiś czas temu celebryci wylansowali trend noszenia koszulek z logo rockowych i metalowych zespołów. Sami artyści średnio oceniają tę modę, bowiem często właściciele koszulek nie widzą o jaki w ogóle chodzi zespół.

Irytuje Was fakt, że Justin Bieber chodzi w T-shircie z Marilynem Mansonem? To teraz dopiero się zdenerwujecie. Celebrytki Kylie i Kendall Jenner postanowiły wypuścić nową linię swoich koszulek. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że na T-shircie oprócz twarzy celebrytki widoczne są legendy rocka, np. Ozzy Osbourne.

Jak widać Sharon Osbourne trochę się zirytowała, bo dziewczyny nie otrzymały praw, aby powielać zdjęcia muzycznych ikon. Okazuje się, że celebrytki zapomniały o tym, że bezprawnie nie można używać czyjegoś wizerunku. Panie słynne z tego, że są słynne poszalały z koszulkami umieszczając np. swoje zdjęcia z Instagrama na tle Metalliki:

Zobaczcie również pozostałe koszulki:

Koszulki jak szybko się pojawiły, tak szybko zniknęły. Siostry zauważyły, że zamiast kolejnych milionów na koncie (jedna koszulka kosztowała 125 dolarów) wszyscy je krytykują. W związku z czym T-shirty zostały wycofane ze sklepu.

Kendall opublikowała przeprosiny, w którym wyznała, że design był niedokładnie przemyślany:

"

Jesteśmy wielkimi fankami tej muzyki i to okazanie braku szacunku ikonom kultury nie było naszą intencją. Koszulki zostały wycofane ze sprzedaży i wszystkie obrazy zostały usunięte. "

Celebrytka przyznała, że jest to dla niej nauczka i lekcja na przyszłość. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście taka sytuacja więcej się nie powtórzy.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele