13.03.2018 15:44

Siuuup! „Kruci Gang” Klocucha zagrany na metalowo

Cover „Gucci Gang” Lil Pumpa w wykonaniu enigmatycznego youtubera stał się dużym przebojem w sieci. Doczekał się nawet przeróbki, za którą odpowiada Na metalowo.

Siuuup! „Kruci Gang” Klocucha zagrany na metalowo
foto: kadr z wideo, Paint

Klocuch to jedna z najpopularniejszych, a przy tym najbardziej tajemniczych postaci polskiego Internetu. Na swoim kanale na YouTube prezentuje recenzje gier oraz parodie filmów, seriali i programów telewizyjnych.

Jego znakami rozpoznawczymi są charakterystyczny wysoki głos,  nie zawsze poprawny gramatycznie język, pełen zabawnych zwrotów i powiedzonek („siup”, „kruci!”„zrób se sam, co, rąk nie masz do roboty, tylko czekasz na gotowe?” weszły do języka potocznego) i absurdalne poczucie humoru.

Choć Klocucha subskrybuje na YouTube ponad 200 tysięcy użytkowników, to nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości. Nie wiadomo, jak się nazywa, gdzie mieszka, ile ma lat, ani nawet, czy jego filmy na pewno tworzy tylko jedna osoba… Jedno jest pewne – jest gwiazdą internetu i jak wielu współczesnych celebrytów, rozpoczął ostatnio karierę muzyczną.

Klocuch nagrał przeróbkę przeboju „Gucci Gang” rapera Lil Pumpa, oczywiście z własnym tekstem i teledyskiem nawiązującym do gier „GTA”. Piosenka „Kruci Gang” zilustrowana teledyskiem zyskała sporą popularność.

Utworu nie mógł przeoczyć youtuber z kanału Na metalowo. Muzyk, którego specjalnością są metalowe covery znanych hitów, jak zawsze trzyma rękę na pulsie. Jak w jego wykonaniu wypadł przebój Klocucha? Sprawdźcie sami!

Ostatnio muzycy z Na metalowo wykonali również w ciężkiej wersji „Tak to my”, discopolową piosenkę znanych celebrytek, sióstr Godlewskich. Inspiracji twórcy kanału chyba nigdy nie brakuje – do tej pory nagrał takie przeboje disco polo, jak  jak „Bierz co chcesz” Shazzy, „Szalona ruda” DJ Disco i MC Poloczy czy „Jesteś szalona” Boys, a także motywy z kreskówek „Gumisie”, „Tabaluga” czy „Pokemon”.

Maciej Koprowicz
Tagi: Duperele