04.12.2015 10:57

Skunk Anansie o niewierności w nowym klipie

Brytyjski zespół udostępnił teledysk do singla z nadchodzącej płyty. Jak wygląda najnowsze wideo kapeli?

Skunk Anansie o niewierności w nowym klipie
foto: AFP/EAST NEWS

Kapela zdradza coraz więcej szczegółów dotyczących nowego wydawnictwa. W listopadzie poznaliśmy pierwszy singiel „Love Someone Else”, który zapowiada 6. płytę zespołu, zatytułowaną „Anarchytechture”. Premiera albumu, na którym znajdzie się 11 utworów, odbędzie się 15 stycznia 2016 roku.

W klipie do utworu zapowiadającego to wydawnictwo nie widzimy muzyków Skunk Anansie, za to dziewczynę bawiącą się na imprezie. Teledysk porusza temat dotyczący niewierności, który często pojawia się w twórczości formacji.  

Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do „Love Someone Else”:

„Anarchytechture” powstał w Londynie przy współpracy z producentem Tomem Dalgetym, który zajmował się nagraniami z Royal Blood czy Killing Joke. Gitarzysta Ace udostępnił parę zdjęć z sesji nagraniowej Skunk Anansie.

Zobaczcie, jak wyglądały prace nad 6. krążkiem kapeli:

Grupa zaplanowała już na luty 2016 rok europejską trasę koncertową, obejmującą Wielką Brytanię, Belgię, Holandię, Francję, Luksemburg, Niemcy, Austrię, Szwajcarię czy Włochy. Na razie nie wiadomo, czy zespół odwiedzi ponownie Polskę.

Skunk Anansie dotychczas sprzedał 5 milionów albumów, a jego dyskografia obejmuje 5 studyjnych płyt - „Paranoid and Sunburnt” (1995), „Stoosh” (1996), „Post Orgasmic Chill” (1999), „Wonderlustre” (2010) i „Black Traffic”, która ukazała się w 2012 roku. Z tego albumu pochodzą m.in. single „I Believed in You” czy „I Hope You Get To Meet Your Hero”.

Jak oceniacie klip do nowego singla Skunk Anansie?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Skunk Anansie