09.12.2016 14:01

Skunk Anansie „ofiarą miłości” w nowym klipie

Zespół w teledysku do numeru „Victim” pokazał jak bardzo boli zdrada. Obejrzyjcie najnowsze wideo od brytyjskiej kapeli.

Skunk Anansie „ofiarą miłości” w nowym klipie
foto: kadr z wideo

15 stycznia 2016 roku odbyła się premiera 6. studyjnego wydawnictwa Skunk Anansie. Mowa o krążku zatytułowanym „Anarchytechture”, który został następcą płyty „Black Traffic” z 2012 roku. Producentem ostatniego longplaya jest Tom Dalgety, który współpracował m.in. z Royal Blood, Killing Joke czy Band of Skulls. Praca nad tym wydawnictwem trwała 2 lata i miała miejsce w studio RAK w Londynie.

W specjalnym wywiadzie dla redakcji Antyradio.pl wokalistka Skin przyznała, że negatywne emocje związane z rozpadem jej związku z partnerką Christianą Wyly mocno wpłynęły na tworzenie tego albumu. Na krążku pojawiły się różnorodne utwory oscylujące między funkiem, rockiem czy metalem.

Nie zabrakło też bardziej syntezatorowych kawałków, które wybrano na single, a są nimi „Love Someone Else” czy „Death to the Lovers”. Również w utworze „Victim”, do którego powstał klip nie brakuje elektronicznych elementów.

Teledysk do tej kompozycji stworzył Mark Richardson, który postarał się oddać emocje, które czuje zdradzona kobieta:

Skunk Anansie ruszył w lutym 2016 roku w europejską trasę koncertową i odwiedził również nasz kraj występując w ramach Orange Warsaw Festival 2016. Polscy fani będą mogli zobaczyć już niebawem zespół w akcji, bowiem Skin wraz z kumplami z kapeli zagra 4 koncerty w 2017.

Gdzie dokładnie wystąpi Skunk Anansie?

  • 20 lutego 2017 – Kraków, Teatr Łaźnia Nowa
  • 21 lutego 2017 – Warszawa, Klub Stodoła
  • 22 lutego 2017 – Gdańsk, B90
  • 24 lutego 2017 – Poznań, CK Zamek

Jak oceniacie klip Skunk Anansie do „Victim”?

Aleksandra Degórska
Tagi: #Rock News #Skunk Anansie