Skunk Anansie pokazał klip nagrany na Pol'and'Rock Festival. Posłuchaj "This Means War"

07.02.2020 16:14
Skunk Anansie|undefined Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Tak publiczność bawiła się rok temu na koncercie Skunk Anansie w Kostrzynie nad Odrą.

Jedną z gwiazd Pol’and’Rock Festival 2019 było świętujące 25-lecie istnienia Skunk Anansie. Niecały rok po tym wydarzeniu, w sieci pojawił się teledysk grupy do utworu "This Means War", który zarejestrowany został właśnie podczas koncertu kapeli w Kostrzynie nad Odrą.

Skunk Anansie pokazał klip nagrany na Pol'and'Rock Festival. Posłuchaj "This Means War"

Występ Skunk Anansie pod Dużą Scenę Pol’and’Rock Festival przyciągnął prawdziwe tłumy. Koncert świętującej 25. rocznicę istnienia grupy, zorganizowany na 25. edycję festiwalu, a dodatkowo w dniu urodzin wokalistki, Skin, to moment, który nie tylko fani angielskiej grupy zapamiętają na długo.

Przypomnijmy sobie koncert Skunk Anansie na Pol'and'Rock Festival:

Przeczytaj także

Skin w wywiadzie dla "Metro Times" wyznała:

To był największy występ w naszej karierze i wyszło tak, że wypadł w moje urodziny. To dziwne uczucie, gdy setki tysięcy ludzi śpiewa ci sto lat. Gdy zorientowałam się co się dzieje, to był moment WOW.

Pol'and'Rock Festival 2020

W dniach 30 lipca - 2 sierpnia 2020 roku odbędzie się kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Dotychczas ogłoszono, że na imprezie zobaczymy Dropkick Murphys, jak również King Gizzard & The Lizard Wizard, While She Sleeps oraz Clutch.

Przeczytaj także
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.