07.07.2019 08:45

Skunk Anansie zaprezentowali nowy singiel. Posłuchaj utworu "What Do You Do For Love"

Zespół Skunk Anansie wydał nowy singiel. Utworu "What Do You Do For Love" można posłuchać w internecie. To pierwszy materiał od płyty "Anarchytecture" z 2016 roku.

Skunk Anansie
foto: Karol Makurat/REPORTER

Brytyjska grupa rockowa słynąca nie tylko z wielu hitów, ale również charyzmatycznej wokalistki Skin powraca z nowym kawałkiem. W sieci zadebiutował singiel Skunk Anansie zatytułowany "What Do You Do For Love". Utwór spodoba się fanom zespołu.

Skunk Anansie - "What Do You Do For Love"

What Do You Do For Love

Członkowie zespołu przygotowali dla swoich miłośników nie lada niespodziankę - zupełnie nowy singiel. Tym razem Skunk Anansie podzielili się ze swoimi słuchaczami surowym, refleksyjnym, emocjonalnym i politycznym kawałkiem. Piosenka opowiada o tym, jak daleko można się posunąć w zdobywaniu miłości, ale też co można zrobić, aby zdobyć władzę. Utwór odnosi się do klasycznego brzmienia Skunk Anansie. Jak brzmi nowy materiał zespołu?

Skin wypowiedziała się na temat nowego singla. 

"

Najtrudniejsze do napisania są piosenki polityczne, dlatego staramy się ich unikać. One powinny same wychodzić z człowieka z powodu udręki, ale często brzmią nieszczęśliwie i wtedy wpadamy w stare stereotypy. To powoduje wściekłość. Natomiast miłość wydaje się być powodem, dla którego ludzie robią nienawistne rzeczy. Tego nigdy nie byłam w stanie zrozumieć. "

Utwór „What Do You Do For Love” to pierwszy premierowy materiał Skunk Anansie od wydanej w 2016 roku płyty „Anarchytecture”.

Skunk Anansi
Skunk Anansi
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze utwory Skunk Anansie

Który utwór Skunk Anansie lubisz najbardziej?

Skunk Anansie na Pol’and’Rock Festival 2019 

Obecnie zespół jest w trasie promującej koncertowy album „25LIVE@25” wydany w 2019 roku z okazji 25-lecia działalności Skunk Ananansie. Duża część materiału  zaprezentowanego na koncertówce została zarejestrowana w Polsce. Polscy fani grupy z pewnością usłyszą „What Do Toy Do For Love” na żywo podczas koncertu Skunk Anansie, który odbędzie się w trakcie Pol’and’Rock Festival. Impreza rozpocznie się 1 sierpnia 2019 roku i potrwa przez trzy dni. Brytyjska grupa wystąpi na Dużej Scenie. 

Zobacz też: Skunk Anansie - "25LIVE@25" [RECENZJA] 

Tagi: Rock News Skunk Anansie Pol'and'Rock Festival