11.01.2019 16:33

Slash, Corey Taylor i inni rockmani zdradzili, przy jakich płytach stracili dziewictwo

Historie muzyków są naprawdę ciekawe. Sprawdźcie, przy jakich albumach pierwszy raz uprawiali seks rockmani.

Slash, Corey Taylor i inni rockmani zdradzili, przy jakich płytach stracili dziewictwo
foto: shutterstock.com; Romana Makówka / Antyradio.pl;

Muzyka ma spore znaczenie, szczególnie, jeśli mówimy o romantycznych chwilach. Dobrze dobrane brzmienia mogą zdziałać cuda - rozkręcić akcję, jak również ostudzić zapał. Seksowna playlista powinna składać się z numerów, które skutecznie podgrzewają atmosferę i powodują, że tylko jedno ma się w głowie. Które płyty najlepiej sprawdzają się w sypialni?

Slash, Corey Taylor i inni rockmani zdradzili, przy jakich płytach stracili dziewictwo

Chyba każdy pamięta piosenki, przy których zrobił TO pierwszy raz. Portal Metal Hammer postanowił zapytać słynnych muzyków o to, czego słuchali, gdy pierwszy raz uprawiali seks. Ich odpowiedzi są naprawdę zaskakujące. Artyści wytypowali nagrania Depeche Mode, Fleetwood Mac, a nawet duet Simon & Garfunkel.

Corey Taylor 

Wokalista grup Slipknot i Stone Sour wyznał, że stracił dziewictwo przy koncertowej płycie Depeche Mode "101" z 1989 roku:

"

Album wtedy dopiero co się ukazał. Dziewczyna, z którą się wtedy spotykałem była ich fanką. Lubiłem Depeche Mode, ale ten album - albo ten seks - sprawił, że też się wkręciłem. Mogę śmiało podnieść rękę i powiedzieć, że po tamtym wydarzeniu jestem fanem Depeche Mode. "

Trzeba powiedzieć, że była dziewczyna Coreya Taylora miała dobry gust muzyczny:

Slash

Gitarzysta Guns N' Roses wyznał, że o mały włos, a straciłby dziewictwo przy płycie "Rocks" grupy Aerosmith. Jednak stało się to przy muzyce, którą Slash uważa za brzmienia pasujące do dziewczyn, czyli "Rumours" Fleetwood Mac.

Muzyk zalecał się do dziewczyny wiele miesięcy, w końcu zaprosiła go do siebie, gdy nie było jej matki:

"

Zazwyczaj jest to dziewczyńska muzyka, przy której kończy się na seksie. Prawdopodobnie był to "Rumours" grupy Fleetwood Mac, który był wtedy bardzo popularny wśród dziewczyn. "

Zakk Wylde

Gitarzysta pamięta wszystko, jak przez mgłę, ale mile wspomina moment, gdy szalał z pewną dziewczyną:

"

Pamiętam, że poszedłem do łóżka z dziewczyną i uprawialiśmy seks przy "Dark Side of the Moon" Pink Floyd. "

Niestety podczas innych okoliczności, np. na imprezach szalały brzmienia w stylu Bob Seger, The Cars czy Bee Gees.

Jacoby Shaddix

Wokalista Papa Roach nie wspomina dobrze momentu, gdy stracił dziewictwo:

"

Miałem z 16 lat, moja matka weszła do pokoju, więc laska ze mnie zeszła i leżałem tak na tym łóżku. Matka krzyknęła "Koby!" i mój penis opadł, nawet nie skończyłem.  "

Wszystko działo się przy akompaniamencie płyty INXS "Kick"

Satchel

Jak na muzyka Steel Panther przystało, jego historia jest naprawdę barwna i raczej mocno mija się z prawdą:

"

Byłem bardzo młody, gdy pierwszy raz uprawiałem seks. Jestem pewien, że to się stało przy piosence "Mrs. Robinson". Jak na ironię straciłem dziewictwo z opiekunką do dzieci. Pamiętam, że przed tym miałem dobre fellatio. Co więcej miałem kumpla, z którym razem posuwaliśmy opiekunkę. To było świetne. "

Muzyk twierdzi, że dobrze pamięta ten moment, bo był to naprawdę dobry seks... i po prostu jest hojnie obdarowany przez przyrodę.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slash Corey Taylor