23.08.2015 12:28

Slash i Axl Rose pogodzili się?

W relacji pomiędzy oboma panami bywało lepiej lub też gorzej. Zdecydowanie przeważała jednak druga z opcji. Wygląda teraz na to, że Axl Rose i Slash, dawni koledzy z Guns N' Roses, zaczęli żywić do siebie dużo cieplejszymi uczuciami.

Slash i Axl Rose pogodzili się?
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News; insight media/REPORTER/East News

Od lat między nimi wiało chłodem. Muzycy obrzucali się błotem w mediach, a jeden starał się być bardziej dosadny od drugiego. Ostatnio jednak, przynajmniej ze strony Slasha, dało się zaobserwować symptomy tego, że topór wojenny został zakopany. Sugerowała to wypowiedź muzyka, w której twierdził, że powrót do Guns N' Roses mógłby być niezłą zabawą.

Gitarzysta wyjawił teraz jak wyglądają jego relacje z Axlem Rosem:

"

Wszystko trwało zapewne zbyt długo. Jednak na dany moment jest bardzo dobrze. Trzeba spróbować poradzić sobie z tymi negatywnymi emocjami, które ciągnęły się przez tak długi okres czasu. "

Czy to oznacza, że Slash ma w planach powrót do macierzystej kapeli, zwłaszcza po tym, jak jej skład został osłabiony przez dwóch gitarzystów - DJ'a Ashbę i Bumblefoota? Muzyk wyznał, że nie może odpowiedzieć na podobne pytania. O czym jeszcze mówił Slash podczas przeprowadzonego z nim wywiadu?

To wszystko nie znaczy oczywiście, że artyści są sobie ponownie jak bracia. Jest to jednak pewien przełom, gdyż od lat nie można było nawet marzyć o podobnych, pozbawionych agresji i wrogości, wypowiedziach. Zastanawiające jest tylko to, co na to wszystko sam Axl, który jeszcze parę lat temu porównywał kolegę do bycia nowotworem. Być może wkrótce i on rzuci światło na kwestię tego, czy artyści ponownie są przyjaciółmi.

Chcielibyście, żeby Slash dołączył do Guns N' Roses?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Slash Axl Rose