17.09.2015 11:33

Slash i Duff McKagan zagrali AC/DC

W czasie gdy fani czekają na powrót oryginalnego składu Guns N’ Roses, dwóch dawnych członków wystąpiło razem na scenie i wykonało „Highway to Hell”. Posłuchajcie jak zagrali.

Slash i Duff McKagan zagrali AC/DC
foto: twitter / SlashNews1

Slash i Duff zagrali razem z okazji charytatywnego koncertu w szkole podstawowej Wonderland Avenue School w Los Angeles. Oprócz nich, na scenie wystąpili gitarzysta Dave Kushner znany z Velvet Revolver, wokalista Apocalyptiki Franky Perez oraz amerykański komik i perkusista Bill Burr.

Zobaczcie jak grupa wykonała klasyk AC/DC „Highway to Hell”.

Oprócz kawałka, kwintet wykonał dwa utwory z repertuaru Guns N’ Roses: „It’s So Easy” i „Paradise City”. Fan klub gitarzysty Slash News na swoim twitterze pokazał kilka zdjęć z koncertu.

Natomiast aktor Matt Nolan opublikował na swoim oficjalnym koncie krótkie wideo z występu.

Wspólny występ muzyków może być kolejnym krokiem do powrotu starego składu Guns N’ Roses.
Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze. Podczas gdy Slash pogodził się z Axlem Rosem, w zespole zwolniło się kilka wakatów. Ze składu oficjalnie odeszli gitarzyści Ron Bumblefoot i Dj Ashba.

To jednak nie wszystko. We wrześniu 2015 roku basista zespołu Tommy Stinson przyznał, że nie do końca jest pewien co się dzieje obecnie w kapeli. Muzyk powiedział, że praktycznie, bez żadnych umów czy oficjalnych oświadczeń cały skład rozstał się z Axlem po koncercie w Las Vegas, który odbył się 7 czerwca 2014 roku.

Jednocześnie Stinson przyznaje, że chciałby zobaczyć Guns N’ Roses w oryginalnym składzie.

"

Mam nadzieję, że ponownie się zejdą. Gdy wraca się do tego samego punktu, z którego się zaczynało, zawsze czeka jakaś nagroda. "

Jak Wam się podoba nowe wykonanie „Highway to Hell”?

Mateusz Boronczyk
Tagi: Slash Guns N Roses Duff McKagan